بازگشت   پی سی سیتی > هنر > موسيقی Music > اخبار موسیقی

اخبار موسیقی در این بخش تازه ترین اخبار موسیقی ایران و جهان گذاشته خواهند شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-30-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض اخبار فعاليتهاي خوانندگان خارجي

مایکل جکسون تور با گروه جکسون5 را رد كرد

مایکل جکسون گفت روی طرح های جدید و "هیجان انگیز" کار می کند

مایکل جکسون، خواننده نامی آمریکایی، انکار کرده که قرار است پس از سالها بار دیگر با گروه 'جکسون 5'، تور برگزار کند.
این خواننده 50 ساله همچنین در بیانیه ای گفته است که در نظر ندارد با خواهران و برادرانش آهنگ ضبط کند یا تور برگزار کند. جرمین جکسون، برادر بزرگتر مایکل، روز چهارشنبه (29 اکتبر)، گفت مایکل پذیرفته که با او و دیگر خواهران و برادرانشان تور بگذارد. شایعه برگزاری تور گروه جکسون 5 بعد از سالیان متمادی مدت هاست که در محافل هنری پخش شده است و جرمین سابق بر این هم (سال 2003)، گفته بود که برادران و خواهران برای برگزاری تور گرد خواهند آمد. مایکل گفت: "من برای خواهران و برادرانم احترام زیادی قائل هستم و من یقینا تجربه های هنری بزرگی با یکدیگر داشته ایم اما در این مقطع از زمان من در نظر ندارم با آنها آهنگی ضبط کنم یا تور برگزار کنم." او در ادامه افزود: "من در حال حاضر سرگرم کار روی طرح های جالب و هیجان انگیز خودم هستم و بی صبرانه منتظرم که آثار جدیدم را به هوادارانم عرضه کنم." جرمین جکسون روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتد پرس استرالیا گفت تور گروه جکسون5، در واقع "اجرایی خانوادگی" خواهد بود و جانت جکسون، خواهرش، برنامه را آغاز خواهد کرد. جرمین گفت: "گروه اصلی جکسون 5، مایکل، رندی...و کل خانواده در حال ضبط ترانه هستیم و قصد داریم که سال آینده برنامه اجرا کنیم." او به این خبرگزاری گفته بود: "خانواده جکسون از مدتها پیش قصد داشتند که دوباره جمع شوند." آخرین باری که گروه اولیه جکسون5 با یکدیگر برنامه اجرا کردند، سال 2001، و مصادف با جشن سی امین سال حضور مایکل جکسون در عرصه موسیقی بود. اما مایکل از وقتی که از اتهام سوء استفاده جنسی به کودکان تبرئه شده، تقریبا گوشه گیر شده است. او سال گذشته روی ترانه ای برای قربانیان طوفان کاترینا کار کرد اما محصول کارش هیچگاه ارائه نشد. او همچنین روی آلبوم تازه ای با حضور ستاره های موسیقی آمریکا مثل ایکون، جان لجند، و ویل آی ام کار کرده و برای آنها ترانه سروده است اما هنوز وضعیت این پروژه مشخص نیست. جکسونها، یعنی تیتو، مارلون، جکی، جرمین، مایکل و رندی، در دهه 1970 با ترانه هایی مثل "می خواهم برگردی"و "ای بی سی" به شهرت رسیدند. موفقیت و شهرت مایکل در دهه هشتاد برادرانش را تحت الشعاع قرار داد اما خواهرش جانت نیز از شهرت بی نصیب نبوده است.
منبع: خبرگزاري فارس
با تشكرفريبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-30-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پسر پادشاه بحرین، مایکل جکسون و یک دادگاه میلیون دلاری

شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه، پسر پادشاه بحرین، مایکل جکسون ابرستاره موسیقی پاپ آمریکا را به دادگاهی در لندن کشاند و از او به خاطر نقض قرارداد ادعای خسارت کرد.
شیخ عبدالله از قرار معلوم وجوهی را به مایکل جکسون قرض داده است تا بر روی آلبوم تازه ای سرمایه گذاری کند و سپس از عواید آن، این قرض را بازپرداخت کند.
شیخ عبدالله، علاوه بر درخواست ۷ میلیون دلار برای نقض قرارداد بین او و جکسون، از این دادگاه درخواست کرد که مایکل جکسون را وادار به بازپرداخت قروضی کند که بنا بر ادعای این خواننده هدیه بوده است.
شیخ عبدالله بن حماد آل خلیفه که دومین پسر پادشاه بحرین است، بنا بر ادعای بانکیم ثانکی، وکیل او، در دوران محاکمات مایکل جکسون به اتهام سوء استفاده جنسی از کودکان زیرسن قانونی در سانتا ماریا، به این خواننده که در آن زمان در شرایط سخت مالی و کمبود پول نقد به سرمی برد کمک کرده است.
بنا بر گفته بانکیم ثانکی، شیخ عبدالله و مایکل جکسون روابط دوستانه و نزدیکی داشته اند و حتی مسئله مهاجرت مایکل جکسون به کشور بحرین نیز بین آن دو مطرح شد و قرار بود تا پس از پایان محاکماتی که در سال ۲۰۰۵ به تبرئه مایکل جکسون منجر شد این نقل مکان انجام بگیرد.
شیخ عبدالله و مایکل جکسون طرحی مبنی بر همکاری بر روی یک پروژه موزیکال داشتند و در مرحله ای از این رفاقت و همکاری، مایکل جکسون یکی از آهنگ های ساخته شیخ عبدالله را خوانده است که قرار بود به صورت یک سی دی تک آهنگی منتشر و به بازار عرضه شود و عواید آن نیز به سازمان های نیکوکاری اهدا گردد.
بانکیم ثانکی در دادگاه گفت:«شیخ عبدالله به حمایت های مالی خود از مایکل جکسون ادامه داد و تنها پس از سال۲۰۰۵ بود که مشخص شد آقای جکسون از نظر مالی به طور جدی در شرایط ناهنجاری قرار دارد.» که البته بنا بر گفته ثانکی این مسئله برای شیخ عبدالله «بسیار تعجب آور» بوده است
.
ابتدا، برخی از کارمندان و دستیار مایکل جکسون از شیخ عبدالله تقاضا کردند تا ۳۵ هزار دلار پول نقد برای پرداخت قبض برق قصر مسکونی مایکل جکسون در مزرعه «نورلند» به آن ها بدهد. در ماه آوریل ۲۰۰۵ دستیار مایکل جکسون یک بار دیگر از شیخ عبدالله خواست تا یک میلیون دلار دیگر به آنها بپردازد
.
بنا برادعای وکیل شیخ عبدالله در دادگاه لندن:« شیخ از آن پس چندین بار دیگر نیز مبالغی را از طرف جکسون به دیگران پرداخت کرد که پرداخت هزینه ۲ میلیون دلاری وکلای مدافع مایکل جکسون از آن جمله است
. »
شیخ عبدالله در نظر داشت تا به زندگی هنری مایکل جکسون جان تازه ای ببخشد. او در نظر داشت تا با ایجاد یک شرکت صفحه پرکنی و همکاری مشترک با جکسون آهنگ های تازه او را به بازار روانه کند. از جمله ترانه ای که مایکل جکسون بلافاصله پس از پایان محاکمات و تبرئه خود خوانده بود، که قرار بود عواید آن به بازماندگان قربانیان سونامی ۲۰۰۴ اهدا شود.
بنا بر گفته ثانکی، در روزهای آینده در دادگاه لندن بخش هایی از این ترانه پخش خواهد شد:« این نشان خواهد داد که شیخ عبدالله چه آهنگساز زبردستی است و چگونه موسیقی او با صدای آقای جکسون هماهنگی دارد
مایکل جکسون هر چند در دادگاه لندن حضور نداشت اما از طرف این دادگاه به او دستور داده شده است هر مدرکی که می خواهد ارائه دهد را از طریق لینک های ویدیویی از لس آنجلس ارسال کند.
مایکل جکسون ادعای شیخ عبدالله و وکیل او را رد کرده و می گوید:« پرونده ای که شیخ عبدالله درست کرده است بی اساس، اشتباه و اتهامات او بی رواست
مایکل جکسون مدعی است که تمامی وجوه پرداختی از سوی شیخ عبدالله هدیه بوده است و هرگز توافقی در خصوص ایجاد یک شرکت و انجام پروژه موزیکال توسط آن دو به نتیجه نهایی نرسیده است.
هر چند این ابرستاره موسیقی پاپ اعتراف می کند که او قراردادی به عنوان یکی از شرکای شیخ عبدالله در کمپانی صفحه پرکنی اش امضا کرده است، اما مدعی است که این قراردارد به صورتی دروغین به او ارائه شده است.
مایکل جکسون مدعی است که شیخ عبدالله پس از محاکمات سال ۲۰۰۵ و هنگامی که او از نظر احساسی کاملا از پای درآمده محسوب می شد، او را درشرایط امضای یک قرارداد گذاشته است.
منبع: راديو آمريكا
با تشكر فريبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش