بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > شعر و ادبیات

شعر و ادبیات در این قسمت شعر داستان و سایر موارد ادبی دیگر به بحث و گفت و گو گذاشته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-28-2009
mary.f آواتار ها
mary.f mary.f آنلاین نیست.
مدیر بخش زمین شناسی

سپاسها: : 3,194

2,013 سپاس در 491 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow رازی که فاش شد!

دوستان عزیزم سلام. در اینجا می خوام شما رو با کتاب "راز" نوشته "راندا برن" آشنا کنم.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
پیشگفتار:
یک سال پیش، زندگی در اطرافم فرو ریخت. تا حد مرگ کار می کردم، پدرم به طور ناگهانی مرد و روابطم با همکاران و دوستانم به هم ریخت. در نا امیدی به نکته کوچکی اطمینان داشتم و آن رسیدن به گشایشی بزرگ بود. بارقه ای از رازی بزرگ- راز زندگی- به من داده شد. این بارقه کتابی قدیمی و صد ساله بود که دخترم هیلی به من هدیه داد و باعث شد "راز" را در تاریخ دنبال کنم. نمی توانستم باور کنم که انسانهای بسیاری آن را می دانستند. آنها افراد بزرگی در تاریخ بودند: افلاطون، شکسپیر، نیوتن، هوگو، بتهوون، لینکن، امرسون، ادیسون و انیشتن.
من ناباورانه از خودم پرسیدم: "چرا همه این را نمی دانند؟" شوقی برای در میان گذاشتن "راز" با جهان داشتم و به جستجوی انسانهای زنده ای که "راز" را می دانستند، پرداختم. آنها یکی پس از دیگری ظاهر شدند. من یک جاذب شده بودم...

راز قانون جاذبه است!

هرچه که وارد زندگی شما می شود، شما آن را جذب کرده اید با همان تصویری که از آن در ذهن داشته اید. آنچه کسب می کنید چیزی است که به آن فکر کرده اید. هر چه از ذهن شما می گذرد به سمت خود جذب می کنید.

"هرکدام از اندیشه های شما موضوعی واقعی و یک نیروست."

این قانون از ازل تا ابد خواهد بود و قانونی است که کل نظم دنیا، لحظه لحظه زندگی و تجربیات شما را شکل می دهد. مهم نیست چه کسی و کجا باشید، قانون جاذبه همه تجربیات زندگی شما را شکل می دهد و این قانون نیرومند همه این اعمال را از طریق اندیشه شما انجام می دهد. شما تنها کسی هستید که از طریق اندیشه هایتان به قانون "راز" جامه عمل می پوشانید.
چرا فکر می کنید تنها یک درصد از مردم، نود و شش درصد از همه ثروت جهان را به دست می آورند؟ آیا این را یک اتفاق می دانید؟ این گونه طراحی شده است. آنها موضوعی را می دانند: آنها "راز" را می دانند و اکنون شما با آن آشنا می شوید.
افرادی که ثروت را به زندگیشان تزریق می کنند، آگاهانه یا ناآگاهانه از "راز" استفاده می کنند. آنها به ثروت و تمول می اندیشند و اجازه نمی دهند اندیشه ای مخالف با آن در ذهنشان ریشه بدواند. اندیشه غالب ذهنشان ثروت است. آنها فقط ثروت را می شناسند و نکته دیگری در ذهنشان نیست. آگاهانه یا ناآگاهانه اندیشه غالب ثروت، ثروت را به سمت آنان جذب می کند این همان قانون جاذبه در عمل است.
قانون جاذبه می گوید: شباهت، شباهت را جذب می کند. آیا تا بحال شده به موضوعی بیندیشید که برایتان غم انگیز است و هرچه بیشتر به آن فکر کنید بدتر به نظر برسد؟ دلیل آن این است که شما به اندیشه ای ثابت فکر می کنید و قانون جاذبه بلافاصله اندیشه های مشابه بیشتری را برایتان می فرستد. در مدت چند دقیقه شما دارای افکار مشابه و غم انگیز بسیاری می شوید که به سمت شما جذب شده اند و وضعیت شما را به ظاهر بدتر می کنند. هر چه بیشتر به آن فکر می کنیدف غمگین تر می شوید.

وظیفه ما به عنوان یک انسان این است که اندیشه آنچه را می خواهیم رها نکنیم، آن را در ذهنمان واضح و شفاف کنیم و از این طریق یکی از بزرگترین قوانین جهان را فرا بخوانیم که همان قانون جاذبه است. در آن وقت چیزی را جذب می کنید که بیشتر به آن اندیشیده اید.

زندگی کنونی شما بازتاب اندیشه های گذشته شماست که شامل موارد خوب و مواردی می شود که از لحاظ شما چندان رضایت بخش نبوده است. از آنجاییکه به هر موضوعی بیشتر بیندیشید همان را جذب می کنید، بسیار آسان است که ببینید درباره هر مورد در زندگی خود چه اندیشه غالبی داشته اید...

ادامه دارد
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-28-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

خسته نباشید
این همون سکرته دیگه نه ؟
http://p30city.net/showthread.php?t=4243

یه جا خوندم (برای تبلیغ کالاشون) که علی دایی در مصاحبه ای گفته بوده من تمام موفقیتهامو مدیون این مجموعه هستم و....
من هم سی دی شو از یکی از اقوام گرفتم اما احتمالا دوستان حرفهای بیشتری در این مورد برای گفتن داشته باشن

قدیمی 01-28-2009
mary.f آواتار ها
مدیر بخش زمین شناسی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
خسته نباشید
این همون سکرته دیگه نه ؟
http://p30city.net/showthread.php?t=4243
یه جا خوندم (برای تبلیغ کالاشون) که علی دایی در مصاحبه ای گفته بوده من تمام موفقیتهامو مدیون این مجموعه هستم و....
من هم سی دی شو از یکی از اقوام گرفتم اما احتمالا دوستان حرفهای بیشتری در این مورد برای گفتن داشته باشن
سلام
بله این همون کتاب Secret هست. من اون تاپیک رو ندیده بودم. اگه به نظر شما تکراریه ادامه ندم. من توی ذهنم هست که خلاصه این کتاب رو که به نظرم خیلی مفید و جالبه اینجا بنویسم. بازم هر جور که شما صلاح می دونید
قدیمی 01-28-2009
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر

به نظر من اگه میخوایین ادامه بدین همونجا بعد از تاپیک های اقای انصاری ادامه بدین بهتره
من هم کتابشو هنوز تهیه نکردم ولی سی دی شو دیدم
حالا کی این اقای ادمین سرشون خلوت میشه می بینن خدا عالمه!!!!!!!
واقعا عالی بوود و یه ادم موفق بهم معرفی کرد.پیشنهاد میکنم حتما ببینید یا بخونید

قدیمی 01-28-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

نه منظورم این نبود که تکرارییه یا نه
سوال پرسیدم که با احتمال زیاد همونه یا خیر....
کجا ادامه ش میدین رو خودتون و امیر میدونین که هرکدومتون چه برنامه ای برای تاپیک دارین
فقط ادامه داشته باشه اینجا یا اونجاش رو خودتون هماهنگ کنین....

سرکار خانوم مینا من این رو دیدم البته ناقص بود اون نسخه ای که از فامیلمون گرفته بودم
اما راستش این اقای انوشه اومده بود داشنگاهمون من نرفتم فیلموش جدیدا دیدم ایشون هم حرفهای مشابه ی زندند اول و آخرش به نظرم همین یه جمله س که به جای تمرکز بر مشکل بر تمرکز روی راه حل وقت بگذاریم همین انوشه مثال جالبی زد
که
در امریکا هر 10 سال کتاب بسیار فوق العاده ای به نام "اشتباهات بزرگ" چاپ میشه که صادقانه و بی هیچ ترس و ابایی بزرگترین اشتباهات 10 سال پیش امریکا در هر زمینه ای رومینوسه و چاپ میکنه و توصیه کرد که در نت هست بگیرید بخونید
یکی از کتاب ها مال دهه 60 هست که در قسمتی از زبان رئیس ناسا این قسمت نقل شده که
ما متوجه شدیم فضانوردامون وقتی در فضا میخوان بنویسن به خاطر نبود حاذبه کافی جوهر از خودکار به روی کاغذ نمیاد و نمیتونن بنویسن گفت ما فراخوان زدیم 18 شرکت تحقیقاتی اعلام امادگی کردند ما به یکیشون ماموریت داردیم توی 8 ماه و با صرف 20 میلیون دلار (اون موقع )
اومدن خودکاری ایحاد کردند که در هر شرایطی مینوشت زیر آب توی گرمای 60 درجه سرمای زیر 30 ذرجه و.... گفت اومدیم به جهان اعلام کردیم و جشن گرفتیم و هورا کشیدیم

1 هفته بعد از روسیه نامه اومد برامون که ما سالها پیش این مشکل رو حل کردیم
فضانوردامون با مداد مینویسن !!!!!
گفت تا ماهها من گیج بودم و به همدیگه لیخند میزدیم

به جای تمرکز بر روی مشکل بر روی راه حل تمرکز کینم
فکر کنم همین کافیه...... و کارکشاست

قدیمی 01-28-2009
mary.f آواتار ها
مدیر بخش زمین شناسی

سلام با اجازه ادمین عزیز، مینا خانوم و سایر دوستان گلم به نظر خودم خلاصه این کتاب رو در همین جا ادامه بدم بهتره... ممنون از همراهیتون
-----------------------------------------------------------------
"اندیشه ها به واقعیت می پیوندند"
آنچه بسیاری از مردم نمی دانند، این است که هر اندیشه ای یک طول موج دارد. می توانیم یک اندیشه را اندازه گیری کنیم. بنابراین اگر به آن اندیشه ها به طور مداوم فکر کنید، اگر داشتن آن ماشین نو، پولی که نیاز دارید، تأسیس آن شرکت و یا یافتن شریک روحی خود را در ذهن به تصویر بکشید... اگر تصویر آن را تصور کنید در واقع طول موج آن را بر یک پایه ثابت مخابره کرده اید.
همانطور که گفته شد اندیشه ها طول موج دارند و جاذب هستند. این اندیشه ها در دنیا فرستاده می شوند و اندیشه های مشابه دیگری که بر روی طول موج یکسانی قرار دارند، جذب می کنند. هرچه که فرستاده می شود به منبع خود باز می گردد و آن منبع شما هستید!
شما یک برج مخابراتی هستید و نیرومندتر از هر برج تلویزیونی که در دنیا ساخته شده است. طول موجی را که می فرستید از شهرها، کشورها و تمام دنیا گذشته و در همه دنیا مخابره می شود. شما این طول موج را از راه اندیشه هایتان می فرستید. تصاویری که از انتقال اندیشه هایتان دریافت می کنید، از نمایشگر تلویزیونتان در اتاق نشیمن پخش نمی شود بلکه تبدیل به تصویر زندگیتان می شود!
اگر بخواهید موضوعی را در زندگیتان تغییر دهید، شبکه را عوض کنید و با تغییر اندیشه هایتان طول موج آن را تغییر دهید...

ادامه دارد
قدیمی 02-04-2009
mary.f آواتار ها
مدیر بخش زمین شناسی

"ارتعاش نیروهای روانی بهترین و در نتیجه نیرومندترین نیروی هستی است"

خود را در رفاه ببینید و آن را جذب کنید. این کار همه وقت برای همه افراد شدنی است. هنگامی که خود را در رفاه تصور می کنید به شدت و آگاهانه زندگی خود را از طریق قانون جاذبه مشخص می کنید. به همین سادگی است. اما اینجا سوالی بسیار مهم مطرح می شود: "چرا همه مردم مانند رویاهایشان زندگی نمی کنند؟"

به جای بد، خوب را جذب کنید.

مشکل اینگونه بوجود می آید که بیشتر مردم درباره آنچه نمی خواهند فکر می کنند و در حیرتند که چرا به طور مداوم این اتفاقات نامطلوب برایشان رخ می دهد! قانون جاذبه به این که شما خوب یا بد بودن موضوعی را درک می کنید و یا آن را می خواهید یا نه اهمیتی نمی دهد. فقط به اندیشه های شما پاسخ می دهد. بنابراین هنگامی که به کوهی از بدهی های خود با وحشت نگاه می کنید این علائم را در دنیا مخابره می کنید: "به خاطر این همه بدهی احساس بدی دارم" و با این کار آن را به خود ثابت کرده و در همه لحظاتتان احساسش می کنید و این همان چیزی است که قرار است بیشتر به دست آورید.

قانون جاذبه، قانون طبیعت است. قانونی غیر شخصی است و خوب و بد را تغییر نمی دهد. این قانون اندیشه های شما را دریافت می کند و آنها را به صورت تجربه های زندگی به شما باز می گرداند. قانون جاذبه به سادگی به هرچه بیندیشید، پاسخ می دهد و درواقع واژه "نه" و یا هر واژه نفی دیگری را به حساب نمی آورد.

هنگامی که جملات منفی بکار می برید، قانون جاذبه اینگونه آن را دریافت می کند:

"نمی خواهم چیزی بر روی این لباسم بریزد"

"می خواهم چیزی بر روی لباسم بریزد. می خواهم چیزهای بیشتری بریزد."

ادامه دارد

ویرایش توسط mary.f : 02-04-2009 در ساعت 04:55 PM
قدیمی 02-11-2009
mary.f آواتار ها
مدیر بخش زمین شناسی

قانون جاذبه همواره عمل می کند، چه شما آن را باور داشته باشید و درک کنید چه نکنید.

قانون جاذبه قانون آفرینش است. فیزیکدانان کوانتوم می گویند که همه دنیا از اندیشه حاصل می شود. شما، تک تک افراد زندگی خود را به وسیله اندیشه هایتان و قانون جاذبه خلق می کنید. تنها با دانستن آن، اتفاقی نمی افتد. این قانون در طول تاریخ همواره در زندگی شما و همه بشر عمل کرده است. هنگامی که از این قانون شگفت انگیز آگاه شوید، از نیروی بی پایان خود نیز اگاه خواهید شد و خواهید توانست با اندیشیدن، زندگی خود را به عرصه وجود درآورید.
به همان اندازه که می اندیشید این قانون عمل می کند. چه آن را درک کنیم چه درک نکنیم. در بسیاری از لحظات در حال فکر کردن هستیم. اگر با کسی صحبت می کنید و یا به او گوش می دهید در حال فکر کردن هستید. اگر روزنامه می خوانید و یا تلویزیون نگاه می کنید در حال فکر کردنید... بسیاری از ما تنها هنگامی که خواب هستیم فکر نمی کنیم، اگر چه قانون جاذبه بر آخرین اندیشه های پیش از خواب ما کار می کند. بنابراین:

آخرین اندیشه های قبل از خواب را اندیشه های خوب قرار دهید.

آنچه اکنون به آن می اندیشید، آینده شما را می سازد. شما با اندیشه هایتان، زندگی خود را خلق می کنید زیرا همواره در حال فکر کردن و خلق کردن هستید.
آنچه بیشتر به آن فکر و تمرکز کنید، در زنگی شما نمایان می شود...

ادامه دارد
قدیمی 02-11-2009
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ادامه
ادامه
ادامه
ادامه
ما مطلب میخوایم یالله
نوشته ها منظم تر و درشت تر باشه یالله
مطالب و عناوین دسته بندی و جداسازی و پیکره بندی بهتری بشه یالله
حالا که تاپیک و آب و دونت رو از تاپیک قبلی که مال منه جدا کردی بایداز اون تاپیک بهتر کار کنی
یالله
یالله
یالله
ما گل میخوایم یالله
ما خداداد عزیزی میخوایم یالله
قدیمی 02-14-2009
mary.f آواتار ها
مدیر بخش زمین شناسی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری نمایش پست ها
ادامه
ادامه
ادامه
ادامه
ما مطلب میخوایم یالله
نوشته ها منظم تر و درشت تر باشه یالله
مطالب و عناوین دسته بندی و جداسازی و پیکره بندی بهتری بشه یالله
حالا که تاپیک و آب و دونت رو از تاپیک قبلی که مال منه جدا کردی بایداز اون تاپیک بهتر کار کنی
یالله
یالله
یالله
ما گل میخوایم یالله
ما خداداد عزیزی میخوایم یالله
مطالبی که اینجاست براساس روند طبیعی کتاب آورده شده و چون از زبان اشخاص مختلفی بیان می شود به اینگونه درآمده است. به هرحال به روی چشم سعی می کنم به صورت منظم تری بنویسم. درضمن از اینکه این تاپیک رو از تاپیک شما جدا کردم عذر می خوام
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش