بازگشت   پی سی سیتی > مقالات و مباحث علمی > مقالات و موضوعات علمی

مقالات و موضوعات علمی در این تالار مقالات و مطالب علمی قرار داده خواهد شد توجه شود که مقالات علمی و دانشگاهی با اخبار علمی تفاوت دارد و بخش مربوطه ی اخبار علمی به صورت جداگانه ایجاد شده است

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-14-2012
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض خانمها پیچیده و كامل ترین راز خلقت

خانمها پیچیده و كامل ترین راز خلقت

هاوكینگ مشهورترین و برجسته ترین فیزیكدان و اخترشناس معاصر ، زنان را بزرگترین و پیچیده ترین راز كائنات معرفی كرد. هاوكینگ در پاسخ به سئوال مجله نیوساینتیست در مورد پیچیده ترین مساله در كائنات گفت: زنها پیچیده ترین و كامل ترین راز خلقت هستند.

هاوكینگ كه به زودی هفتاد سالگی خود را جشن می گیرد از 21 سالگی از هر گونه تحرك عاجز شد؛ نه می تواند بنشیند، نه برخیزد، نه راه برود و حتی قادر نیست دست و پای خود را تكان بدهد و یا بدنش را خم و راست كند. از همه بدتر توانایی سخن گفتن را نیز ندازد.

زیرا عضلات صوتی او كه عامل اصلی تشكیل و ابراز كلماتند مثل 99 درصد بقیه عضلات حركتی بدنش در حالت فلج كامل قرار دارند. مشتی پوست و استخوان است روی یك صندلی چرخدار كه فقط قلب و ریه هایش و دستگاه های حیاتی بدنش كار می كنند و به ویژه مغزش فعال است و مغز خارق العاده ای كه دمی از جستجو و پژوهش و رهگشایی به سوی معماها و نا شناخته ها باز نمی ماند.
هاوكینگ پرآوازه ترین دانشمند دهه آخر قرن بیستم است در دانشگاه معروف كمبریج همان كرسی استادی را در اختیار داشت كه بیش از دو قرن پیش زمانی به اسحق نیوتن كاشف قانون جاذبه تعلق داشت. همچنین وی را انیشتین دوم لقب داده اند زیرا می كوشد تئوری معروف نسبیت را تكامل بخشد و از تلفیق آن با تئوری های كوانتومی فرمول واحد جدیدی ارائه دهد كه توجیه كننده تمامی تحولات جهان هستی از ذرات ریز اتمی تا كهكشان های عظیم باشد.

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...
3 کاربر زیر از hossein سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-15-2012
Saba_Baran90 آواتار ها
Saba_Baran90 Saba_Baran90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 10,211

6,252 سپاس در 1,423 نوشته ایشان در یکماه اخیر

این مطلب که بیشتر از این دانشمنده تعریف کرده بود تا اینکه درباره خانوم هابحرفه!
اما نیگا کن ها! طرف این همه تحقیق کرده و به این نتیجه رسیده و این خودش یعنی اینکه خانوم ها واقعا پیچیده اند که این یه جورایی خوبه(برای خودشون) یه جورایی بد!
خانوم ها خیلی راحت می تونن کاری کنن یه آقا باور کنه اون خانوم همون اندیشه و احساسی رو داره که آقا تصور می کنه خانوم داره مخصوصا اگه آقا از این موضوع خوشحال باشه که خانوم براش قابل پیش بینی شده و از این موضوع مطمئن باشه باید بترسه! چون ممکنه خانوم اصلا اون فکری که آقا فکر می کنه تو ذهنش نباشه اما خوب می تونه تلقین کنه!
این یه نمونه اش بود!
بقیه شو نمیگم!
4 کاربر زیر از Saba_Baran90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-15-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

چه جمله قشنگی صبا خانوم حرف حساب جواب نداره
من یکی از همون مردهای اُملی که تصوراتم بهم حکمرانی میکردند
مرسی واقعاً قابل توجه همه پسرهایی که فکر میکنن آخر همه چیز هستن
یک روز یکی پیدا میشه که از شما باهوشتره و اون روز شما ضربه فنی میشید
پس اصلاً تو دوست داشتن کسی قمار نکنید
که آخر هر قماری باختنه
عاشقی مال داستانهاست ، مال کتابهاست چشمهاتون باز کنید دنیا و حقایق رو بپذیرید
مثل من نشید واقع بین باشید
اگه شغلی نداری اگر دانشجو هستی اگر دنیای تو کوچیکه هنوز به جایی نرسیدی و عاشق شدی غلط کردی که عاشق شدی ! چون خودت بدبخت کردی
آره قصه زخم من هم همینه
آره خانوم ها پیچیده اند ، و شما هیچوقت نمیتونید پیش بینی کنید اونها
اگر بخوان شما رو طوری زخمی میکنند
که بعد 4 سال حتی جزییات داستان رو هم فراموش نکنید
مراقب باشید هر زخمی قابل التیام هست اما زخمی که به روح بخوره هر سال بیشتر سر بازتر میشه
آ خر هم شما رو نابود میکنه اینه داستان
من دیگه گول نمیخورم دیگه احساساتی نمیشم چون دنیا بهم یاد داده که برای آدمی مثل من کار و منطق بدرد میخوره نه عشق و عاشقی ، تو رو خدا خوب فکر کنید قبل ای این که هر کاری میخواید انجام بدید
نصیحت منو آویزه گوشتون کنید شاید فکر کنید من 18 سالم بودم و نمیفهمیدم اما همه معلمهای من به این حقیقت اعتراف میکردند که عقلم جلوتر از سنم هست
نمیخوام بگم باهوش بودم نه ! ولی میفهمیدم
منی که این همه ادعا میشد در اوج مثلاً فهمیده بودن نفهمی کردم که هنوز دارم چوبش رو میخورم !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 02-15-2012 در ساعت 03:17 AM
4 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-15-2012
Saba_Baran90 آواتار ها
Saba_Baran90 Saba_Baran90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 10,211

6,252 سپاس در 1,423 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آقا محمد حرف من در واقع جوابی بود به اون دسته از آقایونی که اگر تو رفتارت نسبت بهشون بخوای خودت باشی لهت می کنن
آدمی که نمی تونه صداقت داشته باشه تو رفتارش نسبت به دیگران همون بهتر که تنها بمونه چه آقا چه خانوم
آدم بد همه جا هست که باعث بشه تجربه ای که میتونه خیلی زیبا باشه به قول خودت با تمام جزئیات بدش تو ذهن آدم بمونه
فکر می کنم اکثر آدمای اینجا همچین تجربه ای داشته باشن و اینم یه بخش تلخ از فرآیند مزخرف بزرگ شدنه
حس می کنم برداشتت از حرفم این بود که خانوم ها تو رفتارشون صداقت ندارن در حالیکه این به آقا یا خانوم بودن بستگی نداره
اون که بالا گفتم قضیه اش اینه: من یکی خودم اگر برام مهم باشه و بدونم خودم بودن باعث نمیشه همه چیو از دست بدم با تمام وجود خودمم و این شکل درستشه باید هر دو نفر به طرف مقابل این فرصتو بدن و اینقدر درکش کنن که خودش باشه
اما وقتی طرفت برات مهمه و می دونی اگه بخوای بهش بگی که مثلا از فلان رفتارش خوشت نیومده باید فاتحه همه چیو بخونی، این جور موقع ها ما یه کوچولو صبورتریم و می تونیم کاری کنیم حس کنه بدمون از رفتارش نیومده حتی اگه لازم باشه بخاطرش خودخوری کنیم و ترجیح می دیم فکر کنه خوشمون اومده تا اینکه حقیقتو بفهمه و همه چی از دست بره
اما اگر کسی که می خواد احساستو در مورد رفتارش بدونه اینقدر عاقل هست که جنجال راه نندازهحق مسلمشه که حقیقتو بدونه
به عنوان یه خانوم میگم، اگر رفتار کسی باعث شده همیچین تجربه ی بدی داشته باشی، غلط بوده اون رفتار چون رفتار درست قاعدتا کسی رو کی میگی تواون سن همه بیشتر از سنش درک داشته اینطور ناراحت نمی کنه
امیدوارم کامل بوده باشه
اما کاش اینقدر سریع موضع نمی گرفتی و کاش منم قبلش این توضیحا رو داده بودم که خانوم های سایت نریزن سرم الآن!
2 کاربر زیر از Saba_Baran90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)