بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie > سینمای ایران > اخبار سینمای ایران

اخبار سینمای ایران اخبار فیلم و سینمای ایران در این تالار قرار خواهد گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-01-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

شعار روز جهانی ایدز / پیشگام شویم، توانمند کنیم، تحقق بخشیم سفیر حسن نیت یونیسف در ایران "پیشگام شویم، توانمند کنیم، تحقق بخشیم" را شعار امسال صندوق کودکان سازمان ملل متحد به مناسبت روز جهانی ایدز اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، در یادداشت مهتاب کرامتی به مناسبت روز جهانی ایدز آمده است: اول دسامبر، 11 آذر، روز جهانی ایدز، روزی است که اشخاص و سازمان‌های مختلف گرد هم می‌آیند تا توجه جهان را به بیماری ایدز جلب کنند. امسال بیستمین سالگرد روز جهانی ایدز است و با وجود تلاش‌ها و اقدام‌هایی که در این 20 سال انجام شده، هنوز راهی طولانی در پیش است و اقدام‌های بسیاری مانده که باید انجام شود.
در ادامه این مطلب می‌خوانیم: در ایران شیوع ایدز بیشتر در میان تزریق‌کنندگان مواد مخدر است. در حالی که بر اساس برخی شواهد تعداد کسانی که از طرق دیگر نظیر رابطه جنسی به این بیماری مبتلا می‌شوند در حال افزایش است. پیشگیری یک راه موثر و ساده‌ترین راه جلوگیری از شیوع ایدز در ایران است. دولت ایران و جامعه مدنی به موفقیت‌هایی چشمگیر در این زمینه دست یافته‌اند، ولی برای ریشه‌کن کردن این بیماری هنوز اقدام‌هایی مانده که باید از طریق مشارکت همه‌جانبه انجام شود.
کرامتی در بخش دیگر پیام خود نوشته است: تنها یک گروه هستند که می‌توانند موثرترین نقش را داشته باشند و آن جوانان هستند. سال 2001 بیانیه جهانی اچ آی وی و ایدز مشخصا به نقش مهم و موثر جوانان در پیشگیری از این بیماری اشاره می‌کند. بیانیه همچنین به لزوم مشارکت همه‌جانبه و فعال زنان در کنار مردان در تمام مراحل طراحی، برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی این برنامه تاکید دارد و آن را از مهمترین و موثرترین عوامل موفقیت طرح می‌داند.
پیشگام شویم: هر یک از ما می‌تواند نقشی موثر ایفا کند. ما می‌توانیم با آموزش و مشارکت در برنامه‌های پیشگیری از ایدز و مبارزه با انگ و تبعیض در مهار ایدز سهیم شویم. بیایید با شکستن سکوت و همصدایی پیشگام شویم. توانمند کنیم: با ترویج، آموزش، اطلاع‌رسانی و پرهیز از قضاوت تمام افراد را در برابر ایدز توانمند کنیم. تحقق بخشیم: کشورهای جهان متعهد شده‌اند دسترسی همگانی به پیشگیری از اچ آی وی و حمایت و درمان مبتلایان را تا پایان 2010 فراهم کنند. این پیمان را تحقق بخشیم.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-31-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

با وجود ممنوعیت فعالیت محمدرضا گلزار انجام می‌شود
اکران «دوخواهر» در عید فطر

تهيه كننده و كارگردان «دو خواهر» گفت: به‌رغم شايعات، اين فيلم مشكلي براي اكران ندارد، چون محمدرضا گلزار منع فعاليت دارد، اما فيلمي كه از سال پيش بازي كرده، مي‌تواند اكران عمومي شود.
«محمد بانكي» با اعلام اين مطلب گفت: تمامي مراحل فني فيلم در سپاهان فيلم انجام شده است و در حال حاضر مشغول آماده‌سازي كپي‌هاي فيلم در استوديو فيلمساز هستيم كه همزمان صداي فيلم نيز براي اكران در عيد فطر به صداي دالبي تبديل مي‌شود.
تهيه‌كننده و كارگردان «دو خواهر» با اشاره به متفاوت بودن محتواي اين فيلم گفت: تماشاگران شاهد تصويري متفاوت از محمدرضا گلزار در فيلم «دو خواهر» هستند و تركيب گلزار و نيكي كريمي در اين فيلم در كنار بازي خوب الناز شاكردوست مي‌تواند لحظات خوبي را براي مخاطب به ارمغان داشته باشد.
بانكي همچنين با رد شايعه عدم اكران فيلم به دليل ممنوع‌التصوير بودن محمدرضا گلزار گفت: به هيچ عنوان اين قضيه صحت ندارد؛ چرا كه آقاي گلزار تا آنجا كه من مي دانم ممنوع‌التصوير نيست، بلكه منع فعاليت جديد دارد و به همين دليل، «دو خواهر» مي‌تواند با توجه به قراردادي كه از مدت‌ها قبل بسته شده و همچنين پروانه نمايشي كه از سوي وزارت ارشاد صادر شده است، بدون هيچ مشكلي در برنامه ويژه عيد فطر به نمايش درآيد.
وي افزود: ممنوع‌الكار بودن يك بازيگر به هيچ عنوان به منزله ممنوع‌التصوير بودن وي نيست؛ چرا كه بازيگران ديگري هم داشته‌ايم كه با توجه به اين كه منع فعاليت دارند، فيلم‌هاي‌شان از ابتداي سال جاري روانه پرده سينماها شده است. گلزار نيز يك چنين شرايطي دارد و به اصطلاح «ممنوع‌الكار بودن» وي نمي‌تواند مانع اكران «دوخواهر» شود.
به گزارش فارس، محمدرضا گلزار، الناز شاكردوست، نيكي كريمي، حامد كميلي، بهنوش بختياري، پوراندخت مهيمن و احمد پورمخبر از بازيگران «دو خواهر» هستند.
داستان اين فيلم درباره جواني كلاهبردار است كه همزمان با دو خواهر در چهره‌هاي متفاوت ارتباط برقرار مي‌كند.
قدیمی 09-01-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

امين حيايي هم به هاليوود ميرود؟

به گزارش فان شاد,پس از آنكه گلشيفته فراهاني بازيگر زن سينماي ايران رهسپار آمريكا شد تا در فيلم هاي هاليودي ايفاي نقش كند ، گزارش ها درباره احتمال بازي ديگر هنرمندان ايراني در فيلم هاي هاليودي افزايش يافته است.

در همي زمينه روزنامه تهران امروز در گزارشي ذيل تيتر « ستاره پولساز سينماي ايران » نوشت:
امين حيايي را بايد از بازيگران تواناي سينماي ايران دانست كه از يكسو همواره در توليدات سينماي تجاري بازي كرده و از سوي ديگر در مواردي نادر اين شانس را داشته كه در آثار كارگردانان مطرح سينماي ايران همانند داريوش مهرجويي و رسول صدر عاملي حضوري قابل توجه داشته باشد. هم اكنون فيلم پسر تهروني با بازي امين حيايي بر پرده سينماهاي تهران است.از سويي ديگر اخباري در برخي سايت‌هاي اينترنتي از جمله ويكي پديا منتشر شده با اين عنوان كه حيايي قرار بوده در سال ۲۰۰۹ در فيلم My leader محصول كمپاني برادران وارنر بازي كند.به صحت اين خبر چندان نمي‌توان اطمينان داشت.
اما حيايي در سال‌هاي اخير بازيگر پولسازي بوده است. بازيگر محبوب تهيه‌كنندگان سينماي تجاري. مثلا سال گذشته فيلم قابل توجه و تحسين برانگيز «دايره زنگي» را برپرده سينماها داشت كه از فروشي بيش از يك ميليارد تومان برخوردارشد، يا درهمين سال فيلم تجاري «زن‌ها فرشته‌اند» با بازي او برپرده سينماها آمد كه آن هم فروش بسيار خوبي داشت. فيلمي كه تهيه كننده آن حسين فرح بخش بود. يا همين ايام نوروز، «اخراجي‌ها ۲ » با بازي او بر پرده سينماها بود.اما امين حيايي كمتر اين شانس را داشته كه در آثار كار گردانان مطرح سينما بازي كند. بازي در فيلم‌هاي رسول صدر عاملي (شب) و مهرجويي (مهمان مامان) از جمله فرصت‌هاي كم نظيري براي امين حيايي بوده است.
البته بازي امين حيايي درفيلم سن «پترز بورگ» بهروز افخمي را هم مي‌توان جزو شانس هايش دانست هر چند نقشش در اين فيلم كوتاه بوده است. بازيگري كه اكثر منتقدان درباره او گفته اند: حيايي بازيگري است كه در فيلم‌هاي بد هم خوب بازي مي‌كند.امين حيايي خود چند سال پيش نيز در گفت وگويي با شرق، مهرجويي رااز بهترين كار گرداناني دانسته بود كه با آنها كار كرده وهمكاري با اين فيلمساز مشهوررا از افتخارات خود دانسته بود.
قدیمی 10-19-2009
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بدلکار در آخرین لحظات نتوانست به مرگ بدل بزند

بدلکار در آخرین لحظات نتوانست به مرگ بدل بزند

پیمان ابدی در آخرین بازی خود در یک فیلم جان باخت.

به گزارش فارس، این بدلکار حین انجام عملیات بدلکاری در تله‌فیلم «چشم‌های نامحسوس» در شش کیلومتری جاده کن درگذشت.
وی مشغول اجرای حرکات نمایشی در یک اتوبوس، بود که اتوبوس پس از واژگونی منفجر شده و پیمان ابدی جان باخت.

ابدی یکی از بدلکاران موفق سریال آلمانی «هشدار برای‌ کبری‌ 11» بود.
وی در سال 85 به ایران بازگشت و به آموزش بدلکاری ‌پرداخت.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 11-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، معاونت سینمایی و مدیرعامل فارابی پیام دادند
پیام تسلیت متولیان سینمای ایران به مناسبت درگذشت امیر قویدل

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به مناسبت درگذشت «امير قويدل» كارگردان سينماي ايران، پيام تسليتي صادر كرد. به نقل از روابط عمومي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، سيد محمد حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در پيام خود آورده است: امير و پيشقراول سينماي انقلاب در غروبي خزان‌زده به ديار باقي پرگشود. هنرمندان و هنردوستان را در ماتم و اندوه فرو برد.امير قويدل دلبسته به آرمان‌هاي بلند انقلاب اسلامي بود و بي‌شك بايد او را ركورددار خلق آثار سينمايي و تلويزيوني با موضوع انقلاب و نهضت اسلامي به حساب آورد.
وي در بخش ديگري از پيام خود آورده است: قويدل در كارنامه سينمايي‌ خويش با حفظ شرافت حرفه‌اي تن به توليد كارهاي نازل نداد و اعتبار و منزلت خود را هيچگاه در مسلخ هنر و سينماي سودازده قرباني نكرد. وي كوشيد تعلقات قبلي و عاطفي‌اش به شيهدان صدر انقلاب را به زيبايي تصوير گر باشد. سوگ‌مندانه در غم از دست دادن اين ستاره درخشان سينماي ايران از خداوند منان مغفرت، علو درجات و رفعت روحش را مسئلت مي‌نماييم.

جواد شمقدري در متني به مناسبت در گذشت امير قويدل گفت: بار ديگر دستِ گلچين اجل مردي از مردستانِ هنر را به جهان باقي برد. به نقل از روابط عمومي معاونت سينمايي، در متن اين پيان تسليت آمده است:
كُلُّ مَن عَليها فان و يبقي وَجهُ رَبِكَ ذوالجلالِ و اِلاكرام
بار ديگر دستِ گلچين اجل مردي از مردستانِ هنر و سينماي كشور را با خود به جهان باقي برد و ميهمان ِ معبودِ زيباي هستي نمود.
شمقدري در ادامه آورده است:امير قويدل كه روحش شاد، با اثر فاخرِ ترن، از پايه گذاران سينماي حقيقت جوي انقلاب اسلامي بود كه مهرباني روحش را در سريال روح مهربان به تصوير كشيد و مجموعه اي از آثار ارزشمند سينمايي و تلويزيوني دستاورد عمرِ هنري اش بود. همواره ياد و خاطره اش را زنده مي داريم و برايش از درگاهِ احديت طلب آمرزش و علّو درجات مي‌نماييم.
در خاتمه اين پيام تسليت مي‌خوانيم: اميد كه خانواده محترم آن مرحوم ما را در سوگ خويش همدل و همراه بدانند.

سيداحمد ميرعلايي در پيان تسليتي به مناسب در گذشت «اميرقويدل» گفت: بي شك قويدل با فيلم هاي تاثيرگذار خود، بخشي از حافظه تاريخي و تصويري ما را ثبت كرده است. به نقل از روابط عمومي بنياد سينمايي فارابي ، مدير عامل بنياد سينمايي فارابي طي پيامي درگذشت كارگردان برجسته سينماي كشور ،«امير قويدل» را به سينماي ايران و خانواده ايشان تسليت گفت.
«سيداحمد ميرعلايي» در اين پيام به نقش برجسته اين فيلمساز در سينماي ايران اشاره كرده است: بي شك قويدل با فيلم هاي تاثيرگذار خود، بخشي از حافظه تاريخي و تصويري ما را ثبت كرده است و پرداخت زندگي ميرزا كوچك خان از جمله اين تصاوير است و فقدان ايشان ، غم بزرگي است در عرصه فرهنگ و هنر اين سرزمين.
دنياي تاثيرگذار و سخت مردمان دل نمك، تصاوير به يادماندني و هيجان انگيز ترن ، جست و جوي حقيقت در بندر مه آلود و نقب زدن به عشقي كهنه و به يادماندني در رخساره از جمله يادگارهاي اين كارگردان بزرگ سينماي ايران است و در نهايت بار هستي را رقم زد تا در آينده اي نزديك به تماشاي آن بنشينيم.
دوستاني كه روزهاي اخير با ايشان ملاقات داشتند همگي شاهد اين مدعا بودند كه اين هنرمند با داشتن توشه خوبي براي ديار باقي، خود را براي لقاء حق آماده كرده بود و چه خوش بار سفر را بسته بود، يادش گرامي.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 11-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پزشک بهروز بقایی از مردم و علاقمندان به این هنرمند خواست برایش دعا کنند
بهروز بقایی دچار حمله مغزی شد و حال مساعدی ندارد

پزشک معالج بهروز بقایی وضعیت جسمی این بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون را نامساعد دانست و از مردم خواست برای بهبودی او دعا کنند. دکتر عبدالرضا طبسی پزشک معالج بهروز بقایی درباره وضعیت جسمی این هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: از ساعت 21:30 یکشنبه 17 آبان‌ماه که آقای بقایی به بیمارستان جم منتقل شد، اقدام‌های پزشکی لازم انجام شده و درمان دارویی در حال انجام است، ولی وضعیت جسمی ایشان مناسب نیست.
وی افزود: متأسفانه آقای بقایی دچار حمله مغزی شده و در حال حاضر دارای اختلال قلبی و تکلم است و نمی‌توان به ملاقات ایشان رفت. ما برای بهبود جسمی ایشان تلاش می‌کنیم و از مردم و علاقمندان به این هنرمند شناخته شده می‌خواهیم برایشان دعا کنند.
بهروز بقایی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که در نمایش "هاملت با سالاد فصل" هادی مرزبان ایفای نقش می‌کند، شامگاه یکشنبه 17 آبان‌ماه به دلیل سکته مغزی در بیمارستان جم بستری شده است
.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-11-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

وای نگووووو بهروز بقایی هم ؟
خدا بهش رحم کنه
خیلی کارش خوب بود.
.این روز ها جقدر خبرای بد میشنویم..
امینی جان پست اخیرتم بعد از اینکه خودم خوندم پاکش کردم
ادمین بخونه کافیه

قدیمی 11-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پس از چهارسال؛
«هديه تهراني» با «هفت دقيقه تا پاييز» به جشنواره فيلم فجر مي‌آيد

خبرگزاري فارس: «هديه تهراني» با بازي در فيلم سينمايي «هفت دقيقه تا پاييز» امسال در جشنواره فيلم فجر،حضور خواهد داشت.

سيد جمال ساداتيان تهيه‌كننده سينما در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: فيلم «هفت دقيقه تا پاييز» به كارگرداني عليرضا اميني كه در بشرا فيلم و به تهيه‌كنندگي من ساخته مي‌شود وارد مراحل آغاز فيلم‌برداري شده و از پايان اين ماه فيلمبرداري اين فيلم شروع خواهد شد.
وي افزود: هديه تهراني، حامد بهداد و محسن تنابنده بازيگران اصلي اين فيلم هستند و ساير بازيگران اين فيلم نيز پس از انتخاب معرفي خواهند شد.
ساداتيان در ادامه تصريح كرد: اين فيلم فيلم‌برداري كوتاهي خواهد داشت و تلاش ما اين است كه آن را براي نمايش در جشنواره فيلم فجر امسال آماده كنيم.
ساداتيان امسال «به رنگ ارغوان» ساخته ابراهيم حاتمي‌كيا را نيز در جشنواره دارد.
«چهارشنبه سوري» آخرين حضور هديه تهراني در سينما بود و اينك پس از چهار سال او با «هفت دقيقه تا پاييز» به سينما باز مي‌گردد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فيلمبرداري «سينماسوخته» 25 آبان تمام مي‌شود

خبرگزاري فارس: هفتاددرصد فيلمبرداري فيلم سينمايي «سينماسوخته» پشت سرگذاشته شده و دوشنبه 25آبان‌ماه فيلمبرداري اين ساخته مهرشاد كارخاني به پايان مي‌رسد

به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، فيلمبرداري اين اثر سينمايي در لوكيشن‌هايي چون سينما شيرين، توسكا، فلور، داريوش، مهتاب، نياگارا، ب.ب، ركس، ايران و كريستال انجام شده و اكنون به متروپل لاله‌زار رسيده است.
در خلاصه داستان «سينما سوخته» آمده است: دو شخصيت اصلي فيلم تنها يك صبح تا غروب فرصت دارند كه شاهد يك قرار 30 ساله باشند.
در اين فيلم، ميلاد كي‌مرام، نيلوفر شهيدي، روناك يونسي، اكبر معززي، كرامت رودساز، فريدالدين و اميرحسين عسگري به ايفاي نقش مي‌پردازند.
عوامل توليد اين فيلم عبارتند از: كارگردان و طراح صحنه و لباس: مهرشاد كارخاني، نويسنده فيلمنامه: آرش برهاني و مهرشاد كارخاني، مدير فيلمبرداري: فرشاد محمدي، مجري طرح: امير پوربهشتي، صدابردار: شهرام متولي‌باشي، طراح گريم: ايمان اميدواري، صداگذار: عليرضا علويان، آهنگساز: ستار اوركي، تهيه‌كننده: سعيد هاشمي و عكاس: علي حميدنژاد و محصول سيما فيلم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-11-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هدايت «ناسپاس» را براي جشنواره فيلم فجر كليد مي‌زند؛
الناز شاكردوست و ايفاي نقش «آنائل» در «ناسپاس»

خبرگزاري فارس: فيلم سينمايي «ناسپاس» به كارگرداني «حسن هدايت» و تهيه كنندگي «سيد محسن جاهد» نيمه آبان ماه در شهرك سينمايي دفاع مقدس آغاز خواهد شد و با تدوين همزمان «حسن ايوبي» براي نمايش در جشنواره فيلم فجر آماده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، «ناسپاس» كه مضموني مذهبي تاريخي دارد در زمان حضرت موسي مي‌گذرد. عاميل و آشل، دو پسرعمو هستند كه خواهان ازدواج با آنائل هستند اما وقوع يك رخدادغير منتظره آرامش و آسايش قبايل و طوايف قوم يهود را بر هم مي‌زند.
كشف حقيقت و جلوگيري از بحران بيشتر دغدغه اصلي خانواده‌هاي عاميل و آشل است كه با هدايت حضرت موسي (ع) موقعيت ماجرا؛ روايت ديگري به خود مي‌گيرد.
در اين فيلم سينمايي بازيگراني چون پوريا پورسرخ، نيما شاهرخ شاهي، محمد علي ساربان، مجيد عبدالعظمي، مجيد واشقاني، خسرو دستگير، بابك والي،‌ زويا خليل آذر، علي فرود، آويشن بيكايي، مونا بيگي، سيروس صابر و لاله كريمي ايفاي نقش مي‌كنند.
ساير عوامل اين فيلم سينمايي عبارتند از: نويسندگان: حسين اكبر زاده و اصغر هاشمي، مدير فيلمبرداري: سيد محسن جاهد، مدير توليد:بهمن گودرزي، صدابرداري:محمد شاهوردي، طراح صحنه و لباس:حسن هدايت، طراح گريم: محسن بابايي، تدوين: حسن ايوبي،‌ صداگذاري و ميكس:محمود موسوي‌نژاد، فيلمبردار:حسن سليمان ميگوني،‌ طراح جلوه هاي بصري:امير رضا معتمدي، برنامه‌ريز:عليرضا سلمان نصر، دستيار كارگردان: ولي اويسي، منشي صحنه: آزاده زارعي، مدير تداركات:يدالله زبر دست، دستيار اول فيلمبردار:جلال عالي فكر، عكاس:ليلا خوش كنار، دستيار تهيه و هماهنگي:علي احساني، خياط:داود كيا، مدير روابط عمومي :محسن سليماني فاخر، تهيه كننده: سيد محسن جاهد،
محصول: شبكه جهاني سحر با مشاركت بخش خصوصي.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
سنتوري

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)