بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-22-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool هفته‌ي ششم ليگ برتر/استقلال ـ نفت، ديدار پس از ‌‌٢٣ سال / "بارسلونا بي‌ستاره" و قلعه‌نويي مقابل پاس همدان

تنور ليگ برتر فوتبال ايران از يك‌شنبه و با آغاز رقابت‌هاي هفته پنجم بار ديگر داغ خواهد شد، ديدار‌هايي كه با شدت گرفتن رقابت در صدر جدول و صدرنشيني، اين روز‌ها با همه حاشيه‌هايش هيجان بيشتري به خود گرفته است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هفته‌ي ششم ليگ برتر فوتبال كشور از روز يك‌شنبه در حالي با برگزاري پنج ديدار آغاز خواهد شد كه هفته پنجم اين رقابت‌ها روز پنج ‌شنبه تمام شده بود و بازي‌هاي ليگ همچنان با فشردگي خاصي دنبال مي‌شود. نكته جالب اينجاست كه هنوز يك ماه از آغاز ليگ دهم نگذشته است كه به هفته ششم رقابت‌ها رسيده‌ايم، در شرايطي كه در سال‌هاي گذشته اين وضعيت انجام بازي‌ها با اين فشردگي بر ليگ حاكم نبود. بعلاوه اينها همه در حالي است كه در اين مدت تيم ملي نيز يك بازي دوستانه مقابل ارمنستان برگزار كرده است. با توجه به اين شرايط و فاصله 3-4 روزه ميان بازي‌ها، بايد ديد كدام تيم‌ها مي‌تواند حداكثر امتيازات لازم را كسب كرده و خود را در جدول بالا بكشند.

* مس كرمان- فولاد خوزستان، ورزشگاه شهيد باهنر كرمان ساعت 21 و 30 دقيقه

اين نماينده استان خوزستان در ليگ كه تاكنون به همراه ذوب آهن تنها تيم‌هايي بوده‌اند كه توانسته‌اند تمامي امتيازات بازي‌هاي خارجي از خانه را كسب كنند، در خانه حريفان بسيار خطرناك نشان داده است و مي‌خواهد پس از شكست استقلال و نفت تهران سومين پيروزي خارج از خانه را نيز كسب كند، اما براي اين كار روز سختي را در كرمان مقابل شاگردان آماده صمد مرفاوي دارند. مسي‌ها پس از بردي پرگل برابر شهرداري تبريز كه با درخشش خيره كننده ادينيو همراه بود در مقابل استيل آذين نيز تا دقايق پاياني پيروز ميدان بودند و مي‌توانستند يك سه امتياز شيرين را از دستگردي كسب كنند اما اينگونه نشد و آنها با يك امتياز به كرمان بازگشتند. صمد مرفاوي اكنون انگيزه زيادي براي اثبات خود در مس دارد، البته فولاد و مجيد جلالي نيز كه با وجود بازي‌هاي دشوار در هفته‌هاي ابتدايي فصل را خوب شروع كرده‌اند حريف دست و پا بسته‌اي نخواهند بود. به يقين اين بازي از زيباترين ديدارهاي هفته ششم خواهد بود.

* پيكان- استيل آذين، ورزشگاه شهيد رجايي قزوين- ساعت 21 و 30 دقيقه

پيكان يكي از دو تيمي است كه تاكنون بردي در ليگ بدست نياورده و روزهاي خوبي را سپري نمي‌كند آنها هفته قبل نيز شكستي سنگين را در مقابل استقلال متحمل شدند. احمدزاده و شاگردانش همچنان به دنبال نخستين پيروزي خود هستند تا كمي وضعيت‌شان را سروسامان ببخشند اما مطمئنا براي اين كار حريف آساني را پيش روي خود ندارند. استيل آذين پرمهره و البته پر حاشيه كه البته هنوز در شوك اخراج علي كريمي به سر مي‌برد حريف اين هفته پيكان است. احتمال تغيير در كادر مديريتي استيل‌آذين نگاه‌ها را به سمت و سوي ديگري جذب كرده، اما هنوز تصميم نهايي باشگاه در اين خصوص مشخص نيست هرچند با توجه به اتفاقات چند روز اخير پيش‌بيني تصميم سران استيل آذين نمي‌تواند چندان سخت باشد. بايد منتظر ماند و ديد نتيجه كار پر ستاره‌ترين و البته پرحاشيه‌ترين تيم ليگ برتر تا اينجا با پيكان سواران قزويني چگونه خواهد بود.

* تراكتورسازي- ملوان انزلي، ورزشگاه يادگار امام تبريز، ساعت 21 و 30 دقيقه

اين ديدار نيز از بازي‌هاي زيبايي است كه قطعا در نگاه اول چندان به چشم نمي‌آيد اما مي‌توان روي كيفيت آن حساب باز كرد. ضمن اينكه وجود تماشاگران پرشمار تبريزي نيز به جذاب‌تر شدن اين بازي كمك مي‌كند، چرا كه اين نخستين بازي تراكتور سازي در فصل جديد با حضور تماشاگرانش در خانه است. تراكتور عملكرد بهتري نسبت به ديگر نماينده تبريز داشته است اما نسبت به سال قبل تفاوت چنداني در بازي اين تيم مشاهده نمي‌شود، اما مربي ملوان كه اعتقاد دارد تيمش از فصل قبل بهتر شده و بازي به مراتب زيباتري را ارائه مي‌دهد به كسب امتياز از اين ديدار فكر مي‌كند. تقابل كمالوند و پورغلامي مي‌تواند نكات قابل توجهي را با خود به همراه داشته باشد.

* سپاهان اصفهان – پاس همدان، ورزشگاه فولادشهر اصفهان، ساعت 21 و 30 دقيقه

مدافع عنوان قهرماني ليگ دهم خيلي زود اولين باخت خود را تجربه كرد تا امير قلعه نويي بگويد امسال همه ايران عليه من و سپاهان‌اند و با ما لج‌اند! اينكه قلعه‌نويي تا چه زماني مي‌تواند (به قول خودش) سپاهان امسال را با توجه به مهره‌هايي كه گرفته هماهنگ كند، مي‌تواند از مهمترين اتفاقات ليگ در هفته‌هاي بعدي آن باشد كه البته شايد نشان از تغييراتي در اين تيم اصفهاني داشته باشد. در عين حال قلعه نويي اوايل فصل عنوان كرده بود كه امسال ستاره‌اي جذب نكرده اما سرمربي سابق استقلال و تيم‌ ملي در مصاحبه‌اي ديگر اعلام كرد كه امسال سپاهان را بارسلونايي بسته است! حال بايد ديد او با "بارسلونا بي‌ستاره‌"اش اين هفته مقابل تيم آماده پاس همدان چه خواهد كرد. پاس اما به همراه مدير روستا تاكنون عملكرد خوبي داشته و با 10 امتياز در مكان سوم جدول قرار دارد. پاس تلاش زيادي مي‌ كند تا راه برق شيراز در ليگ هشتم نرود و خود را در بالاي جدول حفظ كند.

* نفت تهران- استقلال تهران، ورزشگاه ازادي تهران، ساعت 21 و 30 دقيقه

از آخرين ديدار رسمي دو تيم 23 سال مي‌گذرد. 26 مرداد سال 1366 آخرين رويارويي اين دو تيم تهراني بود كه حالا مجددا قرار است پس از مدتي طولاني به مصاف هم بروند. آبي‌پوشان پايتخت با سه امتياز هفته پيش مقابل پيكان به استقبال نفتي خواهند رفت كه نمي‌تواند چندان حريف سختي برايشان باشد و اين نشان از خيز بزرگ استقلال به سوي رده‌هاي بالايي جدول دارد. استقلال كه امسال بيش از هر زماني پيشكسوتان خود را به كادر فني خود افزوده، هنوز از احتمال پاسخگويي اين روش چندان آگاه نبوده و اميد به همكاري بدون مشكل حجازي، پورحيدري و مظلومي در ادامه ليگ دارد. گذشته از اينها خط حمله شاگردان مظلومي امسال حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت و در اين بازي نيز بايد انتظار هنر نمايي مهاجمان آبي بود.البته آنها در اين بازي فرهاد مجيدي را به دليل سه اخطاره بودن در اختيار ندارند. ضمن اينكه شماره 8 اغلب مصدوم استقلال باز هم مصدوم شده و اين بار مجتبي جباري به دليل شكستگي بيني يك ماه از ميادين به دور خواهد بود. نفت نيز به ضربات سنگين مارسيو خوزه دل بسته است. بايد ديد رويارويي فركي و استقلال پس از چند سال چگونه پايان خواهد يافت.

ساير بازي‌هاي هفته ششم نيز كه دوشنبه برگزار خواهد شد بدين شرح است:

* سايپا - راه‌آهن، ورزشگاه تختي كرج، ساعت 21 و 30 دقيقه

*پرسپوليس ـ شاهين بوشهر، ورزشگاه آزادي، ساعت 21 و 30 دقيقه

*نفت آبادان- ذوب آهن، ورزشگاه تختي آبادان، ساعت 21 و 30 دقيقه

* صباي قم – شهرداري تبريز، ورزشگاه يادگار قم، ساعت 21 و 30 دقيقه

منبع: ایسنا
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نوری بازیکن برتر پرسپولیس در بازی با راه آهن

پراید، پاداش ویژه بهترین بازیکن پرسپولیس در لیگ دهم

سرپرست موقت پرسپولیس در جمع بازیکنان این تیم اعلام کرد، هر بازیکنی بتواند عنوان بهترین بازیکن فصل پرسپولیس را به دست بیاورد و کادر فنی از عملکرد وی به شکل تمام عیار راضی باشند،وی یک دستگاه پراید را به عنوان پاداش به وی اعطا خواهد کرد.

به گزارش شبکه ایران، حبیب کاشانی که دیشب در جمع بازیکنان پرسپولیس در اردوی پیش از بازی با شاهین بوشهر حضور یافته بود، اعلام کرد:« ما در هر بازی بهترین بازیکن میدان را انتخاب می‌کنیم. در پایان فصل، بازیکنی که رکورد معرفی شدن به عنوان بهترین بازیکن هر بازی را در اختیار بگیرد، به عنوان بهتربن بازیکن فصل پرسپولیس، یک دستگاه پراید تعلق می‌گیرد.»

کاشانی این پاداش را با مشورت علی دایی انتخاب و در جمع بازیکنان اعلام کرد.

نوری بهترین بازیکن بازی راه آهن شد

در ادامه این نشست بازیکنان برتر تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر راه آهن تهران معرفی شدند.
امیرحسین فشنگچی، هادی نوروزی و محمد نوری سه بازیکنی بودند که حبیب کاشانی با مشورت تعدادی از کارشناسان انتخاب و آنها را معرفی کرد.این سه بازیکن پاداش خود را از محمود خوردبین دریافت می‌کنند.

محمد نوری به عنوان بهترین بازیکن بازی برابر راه آهن انتخاب و معرفی شد.پس از انتخاب نوری به عنوان بهترین بازیکن این بازی که در برنامه پرسپولیسی‌ها در اردوی هتل اسپیناس صورت گرفت، ‌دیگر بازیکنان و کادر فنی به افتخار او ایستادند و وی را تشویق کردند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال - نفت تهران (1)

ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-23-2010 در ساعت 12:05 PM
قدیمی 08-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال - نفت تهران (2)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

یدالله اکبری: من کراک فروش نیستم !

به جای اینکه از من به عنوان فوتبالیستی که سالم زندگی کرده قدردانی کنند اینچنین تهمت می‌زند

سايت گل - نشانیهایی که در گزارش یکی از روزنامه ها درباره فوتبالیست اعدامی آمده بود به هافبک سابق استقلال می‌خورد. فوتبالیستی که گفته می‌شود به دلیل تولید کراک زیر تیغ اعدام قرار دارد.

یدالله اکبری بازیکنی است که در مظان این اتهام قرار دارد و از خودش دفاع کند. اکبری گفت: برای روزنامه‌ای که باسابقه ورزشی من بازی کرده متأسفم. من ورزشکاری هستم که همیشه سالم زندگی کرده‌ام و به هیچ فردی باج نداده‌ام اما حالا به آسانی با آبروی من بازی کرده‌اند.

وی ادامه داد: زندگی خوبی دارم و سابقه‌ام برای همه روشن است. افرادی که باسابقه ورزشی من بازی کرده‌اند .... هستند! به جای اینکه از من به عنوان فوتبالیستی که سالم زندگی کرده قدردانی کنند اینچنین تهمت می‌زند حتما از آن روزنامه‌ای که چنین اتهامی را به من نسبت داده شکایت می‌کنم تا اعاده حیثیت کرده باشم.

اکبری افزود: من با ثروتی که دارم می‌توانم آن روزنامه را بخرم و آزاد می‌کنم. نه احتیاجی به فوتبال دارم و نه چیز دیگر. اگر می‌خواستم به این آقایانی که الان به من تهمت می‌زنند باج بدهم الان 200 بازی ملی داشتم. متأسفانه در ایران هر کسی که سالم‌تر زندگی کند چنین برخوردهایی با او انجام می‌شود.

متأسفانه برخی از فوتبالیستها آنقدر به این آقایان باج داده‌اند که آنها از همه توقع دارند. من هم چنین باج نداده‌ام الان به تولید مواد مخدر متهم شده‌ام. .
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

رکورد جالب میثم بائو؛ گلزنی با 6 تیم در لیگ برتر

سایت گل- میثم بائو هافبک تیم شهرداری تبریز رکورد جالبی را در لیگ برتر ثبت کرد که به جز وی هیچ بازیکن دیگری موفق به انجام آن نشده است. بائو در بازی هفته قبل تیمش مقابل نفت آبادان اولین گل خود را در این فصل به ثمر رساند و تنها بازیکنی شد که با 6 تیم مختلف در لیگ برتر موفق به گلزنی شده است.

بائو 23 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است: یک گل با شموشک نوشهر، 11 گل با ابومسلم، 7 گل با استقلال، یک گل با راه آهن و 2 گل با پرسپولیس و یک گل نیز با شهرداری تبریز.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شايعه در قزوين: دست به يكي بازيكنان به نفع كريمي

از هم گسيختگي باشگاه و حاشيه‌هاي ويران‌كننده بعد از اخراج علي كريمي كار را به جايي رسانده كه در پايان مسابقه ديشب هيچ خبرنگاري از هيچ كس سوالي نمي‌كرد مگر آنكه كلمه علي كريمي در آن نباشد

سايت گل ـ بعيد است كه حقيقت داشته باشد. وقتي به صادق درودگر سرپرست تيم زنگ مي‌زنيم و در اين‌باره سوال مي‌كنيم با قاطعيت مسأله را انكار مي‌كند اما مشخص است كه ذهن او هم درگير اين مشكل است برگرديم به اول داستان شايعه چيست؟‌ شايعه اين است كه بازيكنان كليدي استيل آذين در بازي مقابل پيكان طوري بازي كردند كه تيم ببازد.

اين اتفاقي است كه هيچ دليلي براي اثبات آن وجود ندارد اما آنهايي كه بازي استيل مقابل پيكان را ديده‌اند عقيده دارند تا كريمي نباشد آش همين است و كاسه همان! استيل آذين بعد از شروع طوفاني و كسب 7 امتياز حالا از سه بازي بعدي فقط 2 عدد آن را اندوخته است كه 5 امتياز از دست رفته دو بازي آخر كاملا متأثر از ماجراهاي علي كريمي بوده است.

از هم گسيختگي باشگاه و حاشيه‌هاي ويران‌كننده بعد از اخراج علي كريمي كار را به جايي رسانده كه در پايان مسابقه ديشب هيچ خبرنگاري از هيچ كس سوالي نمي‌كرد مگر آنكه كلمه علي كريمي در آن نباشد و جالب اينكه همه پاسخ‌ها حول و حوش بازگشت او بود از اشجاري و مهدوي‌كيا گرفته تا تمباكوويچ و بقيه ...

صادق درودگر در پاسخ به اين سوال كه آيا اتحاديه در بين بازيكنان براي بازگشت كريمي وجود دارد مي‌گويد:«البته همه دوست دارند كريمي به تيم بازگردد اما چيزي كه مدنظر شماست اتفاق نيفتاده است به نظر من اين يك شكست به موقع بود تا ما به خودمان بياييم. از آن شكست‌هايي كه خيلي به موقع نصيب ما شد.»

آنچه كه در استيل آذين اتفاق افتاد به سمت و سويي رفت كه حالا همه فراموش كرده‌اند كه علي كريمي جرقه‌هاي تندي را در مصاحبه‌هاي تند عليه مديرعامل زد. بله،‌ بي‌تدبيري گاهي مبارزه با بازيكن‌سالاري را تبديل مي‌كند به ... همين، خود بازيكن‌‌سالاري.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-23-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

استقلال-نفت

سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 08-24-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool مایلی کهن: دیگر حرف نمی زنم چون مردم درباره ام جور دیگری فکر می کنند

محمد مایلی کهن در اعتراض به آنچه تحریف از سوی رسانه ها می داند گفت دیگر حرف حاشیه ای نمی زند.
سرمربی سایپا پس از شکست برابر راه آهن در بازی خانگی گفت:« فوتبال یک سرش برد است و روی دیگرش باخت. نمی خواهم توجیه کنم اما فکر می کنم بازی در شهر شرجی انزلی باعث شده تا نتوانیم موفق عمل کنیم.»

او که در جمع خبرنگاران با سئوال هایی درباره آخرین وضعیت دعوایش با علی دایی ، مزدک میرزایی و مهدی دادرس مواجه شد ، پاسخ داد:« دیگر در این زمینه حرفی نمی زنم. خودتان سئوال می پرسید و من جواب می دهم . آن وقت می روید روی حرف های من در روزنامه های تان هرچه دوست دارید می نویسید و برایم اسم می گذارید. همین حرف را وقتی کس دیگری می گوید می شود معلم اخلاق اما اگر محمد مایلی کهن بگوید آدم بدی است.»

او در بخشی جالب از حرف هایش باری دیگر برنامه نود را متهم به تحریف حرف هایش کرد و گفت:« نود حرف هایم را ناقص پخش می کند و این باعث می شود مردم درباره ام جور دیگری فکر کنند.»

منبع
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپولیس - شاهین

ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)