بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نامه کفاشيان به فتح ا... زاده، کاشاني و ساکت ؛ عقب نشيني فدراسيون
رئيس فدراسيون فوتبال با ارسال نامه اي به سه باشگاه ليگ برتري اعلام کرد باشگاه هاي ليگ برتر موظف به رعايت قوانين هستند.در نامه علي کفاشيان به مديران عامل باشگاه هاي پرسپوليس، استقلال و فولاد مبارکه سپاهان آمده است: فشردگي مسابقات ليگ برتر به علت فشردگي مسابقات ناشي از برنامه هاي بين المللي و تيم ملي کشورمان و مناسبت هاي ملي و مذهبي با مسابقات داخلي است. ضمن آنکه در خصوص برنامه هاي ارائه شده نظرخواهي شده و هماهنگي هاي لازم صورت گرفته است.
در ادامه اين نامه تصريح شده است: برهمين اساس در صورت ارائه تقاضاي کتبي هريک از باشگاه هايي که در مورخ 89/5/22 مسابقه دارند، مسابقات آنها با يک روز تاخير يعني در مورخ 89/5/23 و همچنين مسابقات روز سه شنبه 89/5/26 به روز چهارشنبه 89/5/27 موکول مي شود.
اين نامه تاکيد کرده است : با بررسي هاي انجام شده برنامه اردوها و بازيهاي تدارکاتي مصوب فدراسيون به لحاظ حائز اهميت بودن آن و تحقق اهداف فدراسيون به قوت خود باقي است و سازمان ليگ، تيم هاي ملي و باشگاه هاي عضو ليگ برتر موظف به رعايت و اجراي دقيق آن هستند و درصورت هرگونه تخلف برابر مقررات تصميمات لازم اتخاذ و به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

حراج تابستاني وسايل عماد رضا!
بعد از تسويه حساب مالي و صدور کارت اي تي سي عماد محمد رضا بازيکن فصل گذشته تيم سپاهان، وسايل منزل اين بازيکن در اصفهان حراج شد!
برادر بزرگتر عماد رضا به نمايندگي از اين بازيکن به کشورمان آمد و باقي مانده طلب عماد رضا را که حدود 87 ميليون تومان بود، از باشگاه سپاهان دريافت کرد تا برگ تسويه حساب مالي و کارت itc اين بازيکن صادر شود.
برادر عماد رضا سپس منزل مسکوني متعلق به باشگاه سپاهان را تحويل مسؤولان آن تيم داد و وسايل منزل را در همان اصفهان به معرض فروش گذاشت و خريداران آماده و حسابگر اصفهاني نيز با قيمت پايين اقدام به خريد وسايل منزل مسکوني سابق عماد رضا کردند!

احتمال تعويق يک روزه هفته چهارم

رئيس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در مورد درخواست سه باشگاه ليگ برتري براي تعويق ديدارهاي هفته چهارم گفت: با توجه به فشردگي برنامه هاي ليگ امکان تغيير در برنامه مسابقات وجود ندارد.
عزيزا... محمدي در گفتگو با مهر در مورد درخواست سه باشگاه استقلال، پرسپوليس و سپاهان براي تعويق ديدارهاي هفته چهارم به دليل همزماني و تداخل با اردوي تيم ملي و ديدار با ارمنستان اظهار داشت: تا اين لحظه درخواستي از سوي اين باشگاهها به سازمان ليگ ارسال نشده است اما در صورت دريافت چنين درخواستي به دليل محدوديتهاي زماني امکان تعويق ديدارهاي ليگ وجود ندارد. با اين وجود درخواست اين باشگاهها را با رئيس فدراسيون فوتبال بررسي خواهيم کرد و در صورتي که تعويق مسابقات قابل توجيه باشد قطعا نظر باشگاهها را تأمين خواهيم کرد.
وي اضافه کرد: شايد بتوانيم تنها يک روز مسابقات هفته چهارم را جابجا کنيم اما در شرايط فعلي امکان تعويق ديدارها وجود ندارد.

تغيير ساعت ديدارهاي پرسپوليس و استقلال
ساعت ديدار تيم هاي استقلال تهران و استيل آذين و نفت آبادان با پرسپوليس از 30:21 به ساعت 45:21 تغيير يافت.
سازمان ليگ در حالي از تغيير ساعت اين دو بازي خبر داده که هنوز زمان برگزاري اين ديدارها مشخص نشده است.

استقلالي ها آزمايش خون دادند!
بازيکنان تيم استقلال به جاي تمرين در مجموعه انقلاب در آزمايشگاه خون حاضر شدند.
پزشک تغذيه آبي پوشان براي اينکه بازيکنان تغذيه بهتري براي تقويت خود داشته باشند، از آنها خواسته بود آزمايش خون بدهند. در اين تست آرش برهاني، ايمان مبعلي و حنيف عمران زاده حضور نداشتند.

عزيز محمدي: فقط تا سال 2013 مهلت داريد
باشگاههاي ليگ برتري فوتبال در آکادمي ملي فوتبال گردهم آمدند تا در خصوص لزوم تشکيل آکادمي و مدارس فوتبال در باشگاه هاي خود با مسوولان فدراسيون و آکادمي فوتبال به بحث و تبادل نظر بپردازند.
عزيزمحمدي رييس سازمان ليگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: طبق مصوبه فيفا کليه باشگاه هاي حرفه اي بايد تا سال 2013 نسبت به احداث آکادمي فوتبال اقدام کنند و اين شرط اجباري براي گرفتن مجوز است. بر همين اساس هيات رييسه سازمان ليگ به پيشنهاد آکادمي فوتبال مصوب کرد که تيم هاي ليگ برتري صاحب آکادمي فوتبال شوند.
وي ادامه داد: ما زودتر از اجبار afc اين کار را انجام داديم تا در سال 2013 به مشکل نخوريم. اين طرح داراي سه سطح a ، b ، و c است. سطح a جز مواردي است که باشگاه لزوما بايد آن را اجرا کند.
سطح b باشگاه تضمين مي دهد که در يکسال مشخص به استانداردهاي تعيين شده برسد و سطح c پيشنهاد و ايجاد مدارس و آکادمي فوتبال در سطح e قرار دارد.

بادامکي: من فيرپلي کردم ، اين هم اعتراض دارد؟
حسين بادامکي همانطور که قبلاً هم پيش بيني مي شد، سرانجام در ليگ 89 براي پرسپوليس به ميدان رفت و در همان دقايق کوتاه حضورش نيز با انجام وظايف محوله از سوي دايي موثر ظاهر شد.
وي که در پايان بازي مقابل دوربين هاي تلويزيوني به شدت مورد تمجيد سرمربي تيمش قرار گرفت، معتقد است که توانايي بيشتري براي کمک به خط هافبک سرخپوشان دارد :«اين صلاحديد آقاي دايي بود که اواخر بازي براي استفاده از ضدحملات به ميدان بروم، اما همين فرصت را هم مغتنم دانستم و سعي کردم تنها وظايفي را انجام دهم که ايشان از من مي خواست.»
بادامکي که در دقايق پاياني پس از زدن توپ به بيرون مورد اعتراض سايپايي ها قرار گرفته و متهم به وقت کشي شده بود، ادامه مي دهد :«فکر مي کنم آقاي دايي جواب دوستان را آنطور که لازم است، داده باشند، اما وقتي بازيکن آنها با من برخورد کرده و نقش زمين مي شود اگر توپ را برداشته و ادامه بازي دهم که متهم به رعايت نکردن فيرپلي مي شوم، حالا که توپ را براي رسيدگي به مصدوميت بازيکن سايپا بيرون مي زنم، اعتراض مي کنند. من به چيزي که لازم بود عمل کردم و مهم نيست حريف در اين باره چه نظري داشته باشد.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 08-09-2010 در ساعت 11:03 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-09-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض صمد مرفاوی، نخسین قربانی لیگ دهم می‌شود؟

به گزارش شبکه ایران، ظاهرا با بازگشت مرفاوی به کرمان جلسات جالبی هم میان مرفاوی و مسئولین باشگاه برگزار شده است که مدیران مس را متقاعد کرده است همه تقصیرات باخت به گردن مربی تیم نبوده است و ماجراهای دیگری هم در شکست‌های پیاپی مس نقش داشته است.
از همین رو مدیران مس هم دست مرفاوی را باز گذاشته‌اند تا در بازی برابر شهرداری تبریز همه تغییراتی که او برای خروج تیم از بحران لازم می‌داند در تیم انجام دهد تا شاید اولین امتیاز مس به حسابش در لیگ دهم واریز شود و از قعر جدول فاصله بگیرد.

اما در صورتی که مرفاوی نتواند از این بازی هم امتیاز لازم را بگیرد با توجه به حوزه گسترده‌تری که از اختیارات داشته است دیگر نمی‌تواند بهانه‌ای داشته باشد و از این رو مسئولین مس با شدت عمل بیشتری با او برخورد خواهند کرد.

هواداران مس هم پس از بازی برابر ملوان تهدید کرده بودند که اگر مس هفته آینده در کرمان جبران نکند به شدیدترین شکل ممکن برروی سکوها اعتراض خود را نشان خواهند داد و همه این‌ها سبب می‌شود که بازی این هفته مس برابر شهرداری تبریز برای صمد مرفاوی حکم مرگ و زندگی را داشته باشد و اگر صمد آقا این بار هم شکست را تجربه کند احتمالا قسمت آخر حضورش در کرمان را نقش می‌زند!

تمرینات مس با مرفاوی پس از شکست برابر ملوان از ساعت بیست و سی دقیقه یکشنبه شب در استادیوم امام علی کلید خورد. این درحالی بود که بازیکنان مس روز قبل را به جلسه توجیهی داوری گذرانده بودند.

منبع شبکه ایران

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-09-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

پیش فرض ديدار نفت آبادان و پرسپوليس يكشنبه برگزار مي‌شود

ديدار نفت آبادان و پرسپوليس يكشنبه برگزار مي‌شود
خبرگزاري فارس: ديدار دو تيم پرسپوليس و صنعت نفت آبادان روز يكشنبه برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از موافقت سازمان ليگ با تعويق يك روزه ديدارهاي هفته چهارم ليگ برتر همزماني ديدار دو تيم استقلال و استيل آذين و پرسپوليس با صنعت نفت آبادان براي پخش زنده تلويزيوني مشكل ايجاد مي‌كرد.

سازمان ليگ براي اينكه هر دو ديدار به طور مستقيم پخش زنده داشته باشد ديدار پرسپوليس و صنعت نفت را به روز يكشنبه موكول كرد.

به اين ترتيب روز شنبه 8 ديدار هفته چهارم برگزار مي‌شود و روز يكشنبه در آخرين مسابقه اين هفته پرسپوليس و صنعت نفت آبادان با هم ديدار مي‌كنند.

در ضمن ديدار پرسپوليس و راه آهن در هفته پنجم نيز با يك روز تاخير و در روز پنج‌شنبه برگزار خواهد شد تا ديدار
استقلال و پيكان نيز در روز چهارشنبه پخش زنده تلويزيوني شود.

برنامه جديد هفته چهارم و پنجم ليگ برتر به شرح زير است:

جمعه:22/5/89-ساعت 21:30-هفته چهارم

نفت تهران-فولاد خوزستان-اكباتان-تهران

صباي قم-راه آهن-يادگار امام-قم

مس كرمان-شهرداري تبريز-شهيد باهنر-كرمان

تراكتورسازي-پاس همدان-يادگار امام-تبريز-ساعت 21:45

شنبه:23/5/89-هفته چهارم

سايپا -ذوب آهن-انقلاب-كرج-ساعت 21:30

پيكان-ملوان-شهيد رجايي-قزوين- ساعت 21:30

سپاهان-شاهين بوشهر-فولاد شهر ساعت 21:30

استقلال تهران-استيل آذين-آزادي-تهران-ساعت 21:45

يكشنبه24/5/89-هفته چهارم-ساعت 21:45

نفت آبادان-پرسپوليس-تختي-آبادان

هفته پنجم ليگ برتر

سه شنبه26/5/89-هفته پنجم-ساعت 21:30

فولاد خوزستان-صباي قم-تختي-اهواز

پاس -نفت تهران-قدس-همدان

چهارشنبه27/5/89-ساعت 21:30-هفته پنجم

ملوان-سايپا-تختي-انزلي

استيل آذين-مس كرمان-دستگردي-تهران

شاهين بوشهر-تراكتورسازي تبريز-بهشتي-بوشهر

ذوب آهن -فولاد مباركه سپاهان-فولاد شهر

استقلال-پيكان-آزادي-تهران

پنجشنبه 28/5/89-هفته پنجم

شهرداري تبريز-نفت آبادان-يادگار امام-تبريز-ساعت 21:45

راه آهن-پرسپوليس-آزادي-تهران-ساعت 21:30

منبع: فارس

قدیمی 08-10-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

این حرفها را می‌شنوم تاسف می‌خورم و گریه‌ام می‌گیرد/افشاریان: پسر من گناهی نکرده که در ذوب‌آهن بازی می‌کند

قضاوت خداداد افشاریان در بازی ذوب‌آهن و استقلال حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشت. استقلالی‌ها پس از ناکامی برابر حریف اصفهانی توپ را به زمین داوری انداخته و اشتباهات افشاریان را دلیل این موضوع عنوان کردند.در این شرایط خبر حضور فرزند این داور در تیم های پایه ذوب‌آهن هم مطرح شد تا تردیدها در مورد او دو چندان شود. در این رابطه با افشاریان گفت‌وگویی را انجام دادیم. او اینگونه پاسخ می‌دهد.

در مورد قضاوت شما در بازی ذوب‌آهن و استقلال حرف و حدیث زیاد است. فکر می‌کنید چرا این موج منفی روی شما ایجاد شده است؟
نمی شود به مردم دروغ گفت و به شعور آنها بی احترامی کرد. هر کس در این راه قدم بردارد محکوم است. فوتبال بازی پاک و سالمی است. شما فیلم بازی را چندین و چند بار ببینید و بگردید. اگر دیدید کوچکترین حقی ناحق شده آن وقت حرف شما درست است. نمی‌دانم چرا عده‌ای می‌خواهند هر بار که ناکام می‌شوند و نتیجه نمی‌گیرند تاوان عدم کارایی تیمشان را به گردن من بیاندازند. در این بازی هیچ حقی را ناحق نکردم و هیچ کس هم از قضاوت من ضرر نکرد.

همیشه استقلالی‌ها نسبت به قضاوت شما در بازی‌هایشان واکنش منفی دارند. فکر می‌کنید چرا؟
این دیدگاه به اشتباهات قبلی من بر می‌گردد. در بازی استقلال و پیکان توپی که اوت و سپس وارد دروازه این تیم شد را گل اعلام کردم. همچنین در بازی چند سال پیش استقلال و فجر هم دو گل صحیح این تیم را مردود اعلام کردم. اما هیچ کدام از این موارد عمدی نبود و اشتباه بخشی از داوری است. همانطور که یک بازیکن، مربی و مدیرعامل ممکن است دچار اشتباه شود.

در مورد اینکه گفته می‌شود پسر شما چهار سال است که در تیم‌های پایه ذوب‌آهن بازی می‌کند صحبت می کنید؟
شما به این حرف‌ها توجه نکنید. اولا که پسر من گناهی نکرده که در ذوب‌آهن یا تیم دیگری بازی می‌کند. مگر چون او پسر من است نباید به سمت فوتبال برود. جدا از اینها او دوسال است که در تیم جوانان ذوب‌آهن حضور دارد نه چهار سال. اما بدانید من با شرف زندگی کرده‌ام و شک نداشته باشید که شرافتم را به خاطر این مسائل پیش پا افتاده زیرپا نخواهم گذاشت. مگر یک مربی یا یک بازیکن در زمین مسابقه کم کاری می‌کنند یا خود را می‌فروشند که من داور این کار را انجام بدهم.

استقلالی‌ها معتقدند یک پنالتی باید به سود آنها اعلام می‌کردید. نظر خودتان چیست؟من در بازبینی فیلم حتی یک صحنه مشکوک پنالتی هم ندیدم. در مورد صحنه‌ای که معتقدند توپ آفساید نبود هم باید بگویم شروع حرکت مجیدی در منطقه آفساید شکل گرفت هرچند در موقع ضربه زدن در منطقه آفساید نبود. همچنین در مورد گل مبعلی در همان لحظه سوت زده و خطا اعلام کردم و به خاطر همین بازیکنان ذوب‌آهن ایستادند. اگر خطا نمی‌گرفتم هرگز آن موقعیت هم پیش نمی‌آمد. حتی شهاب گردان می‌توانست آن توپ را بگیرد اما چون دیده بود من سوت زدم خواست توپ را با پا بگیرد و گل شد.

اما قبول دارید باتوجه به اینکه فرزند شما در تیم‌های پایه ذوب‌آهن حضور داشت نباید این مسابقه را به شما واگذار می‌کردند و اصولا این کار حرفه‌ای نیست و یا حتی باشگاه ذوب‌آهن نباید پیش از شروع مسابقه از کامرانی‌فر تقدیر می‌کرد؟
شاید من هم با شما هم عقیده باشم که این کارها حرفه ای و درست نبود. اما وقتی که می‌خواهند حرفی در بیاورند حداقل یک اشتباه را ثابت کنند و بعد سر اینکه عمدی یا غیرعمدی بود تهمت بزنند. وقتی من هیچ اشتباهی را مرتکب نشده‌ام پس جایی برای این حرف و حدیث‌ها هم نیست. وقتی این حرفها را می‌شنوم واقعا تاسف می‌خورم و گریه‌ام می‌گیرد. تیم داوری با شرف و قلدر قضاوت کرد و اگر کسی هم در این مسابقه ضرر كرد عيب از خودش بود.

منبع:سايت نود
قدیمی 08-10-2010
shokofe آواتار ها

نامه کفاشيان به باشگاههاي معترض

رئيس فدراسيون فوتبال در نامه اي به باشگاههاي استقلال، پرسپوليس و سپاهان اعلام کرد همه باشگاهها موظف به رعايت قانون هستند.

رئيس فدراسيون فوتبال در نامه اي به باشگاههاي استقلال، پرسپوليس و سپاهان اعلام کرد همه باشگاهها موظف به رعايت قانون هستند. در نامه علي کفاشيان به مديران عامل باشگاه هاي پرسپوليس، استقلال وسپاهان آمده است:
فشردگي مسابقات ليگ برتر به علت فشردگي مسابقات ناشي از برنامه هاي بين المللي و تيم ملي کشورمان و مناسبت هاي ملي و مذهبي با مسابقات داخلي است.ضمن آنکه درخصوص برنامه هاي ارائه شده نظر خواهي شده و هماهنگي هاي لازم صورت گرفته است.

بر همين اساس در صورت ارائه تقاضاي کتبي هريک از باشگاه هايي که در مورخ 22 مرداد مسابقه دارند،مسابقات آنها با يک روز تاخير يعني 23 مرداد و همچنين مسابقات روز سه شنبه 26 مرداد به روز چهارشنبه 27 مرداد موکول مي شود.
در ادامه اين نامه آمده است:
با بررسي هاي انجام شده برنامه اردوها و بازي هاي تدارکاتي مصوب فدراسيون به لحاظ حائز اهميت بودن آن و تحق اهداف فدراسيون به قوت خود باقي است و سازمان ليگ، تيم هاي ملي و باشگاه هاي عضو ليگ برتر موظف به رعايت و اجراي دقيق آن هستند و در صورت هر گونه تخلف برابر مقررات تصميمات لازم اتخاذ و به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

روز گذشته 3 باشگاه استقلال، پرسپوليس و سپاهان در نامه اي مشترک به سازمان ليگ خواهان لغو بازي هاي هفته چهارم شده بودند.

قدیمی 08-10-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

پیش فرض سازمان لیگ: آقای تدارکاتچی ؛ مربیگری نکن لطفا!

سازمان لیگ از مربیان خواست تا یا مدارک خود را کامل کنند یا از کارت مسئول تدارکات برای نشستن روی نیمکت استفاده نکنند.

این خبری بود که خبرگزاری فارس به نقل از مسئولان سازمان لیگ منتشر کرد؛« مربیانی که مدرک لازم برای مربیگری نداشته‌اند حق ندارند در جریان مسابقه کار فنی انجام بدهند و به بازیکنان توصیه‌های فنی و تاکتیکی کنند. این نفرات فقط حق دارند کار مسئول تدارکات را انجام بدهند و در صورتی که بخواهند کار فنی کنند ناظران مسابقه مانع از انجام فعالیت این دسته از مربیان می‌شود.»

این اتفاق البته اولین بار نیست که در فوتبال ایران رخ می دهد و حتی در بازی های مهم جام ملت های آسیا مالزی ، به دلیل تعدد دستیاران امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی ، یکی از دستیاران سرشناس که مدتی بعد همه کاره تیم ملی هم شد و حالا یکی از مربیان موفق لیگ ایران است با سمت مسئول تدارکات روی نیمکت تیم ملی ایران می نشست . این اتفاق البته در لیگ برتر هم بارها رخ داد و بسیاری از مربیان لیگی سرشناس طیف سنتی که مدارک معتبر نداشتند ، با چنین عناوینی روی نیمکت تیم های شان می نشستند و سرانجام پس از مدت ها سازمان لیگ ناچار به واکنش در این باره شد. عزیز محمدی البته علاقه ای به حرف زدن در این باره ندارد و به خبر می گوید:« واقعا حاشیه های مان دارد روز به روز بیشتر می شود و ما داریم مردم را از فوتبال متنفر می کنیم.»

قدیمی 08-11-2010
shokofe آواتار ها

كريمي مقابل استقلال مهاجم است

علي كريمي مهاجم تكنيكي و با تجربه تيم استيل آذين در بازي هفته چهارم تيمش مقابل استقلال به عنوان مهاجم بازي خواهد كرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،و به نقل از يك مقام مسئول كافر در تمرينات استيل آذين،‌ به رغم اينكه علي كريمي در دو بازي گذشته تيمش مقابل تيم هاي پاس همدان و نفت تهران به عنوان يك مدافع وسط به ميدان رفته بود، قصد دارد در بازي مقابل استقلال در پست تخصصي اش يعني فوروارد بازي كند.

كريمي در دو بازي گذشته عملكرد موفقي داشته ولي به دليل كندي بازي مقابل مهاجماني مانند مجيدي و ميداودي در استقلال،‌ به دستور تومباكوويچ سر مربي تيم استيل آذين به عنوان مهاجم به ميدان مي رود.

البته خود كريمي هم انگيزه بسيار زيادي دارد تا مقابل تيم هايي مثل استقلال و پرسپوليس در پست تخصصي اش بازي كند و موفق ظاهر شود .
قدیمی 08-12-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool مظلومي: محكوم به گرفتن 3 امتياز از استيل آذين هستيم

سرمربي استقلال به تشريح آخرين وضعيت استقلال قبل از رويارويي با استيل‌آذين پرداخت.

به گزارش ايسنا به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، پرويز مظلومي گفت: ما در هر بازي با تفكر مربوط به آن مسابقه وارد ميدان مي‌شويم. براي اين بازي هم قطعا تفكرات خاصي خواهيم داشت كه اميدوارم در ميدان توسط بازيكنان اجرا شود.

وي ادامه داد: استيل‌آذين را كاملا آناليز كرده‌ايم و شناخت خوبي از آنها داريم. حريف ما تيم پرمهره‌اي است و از امكانات خوبي برخوردار است. آنها را مي‌شناسيم و مي‌دانيم كه بسيار خطرناك هستند.

مظلومي افزود: علي‌رغم اينكه رقيب ما پرمهره است و از بازيكنان باتجربه‌اي بهره مي‌برد بايد بگويم ما هم دست و پا بسته نيستيم و بازيكنان بزرگي را در اختيار داريم. در هر صورت وضعيت جدول به گونه‌اي است كه محكوم به گرفتن سه امتياز اين بازي هستيم.

سرمربي استقلال در پايان گفت: اميدوارم مصدومان تيم هرچه زودتر شرايط آرماني خود را به دست آوردند تا دست كادرفني روي نيمكت بسته نباشد. معتقدم شنبه شب بازي بسيار خوبي را از سوي هر دو تيم شاهد خواهيم بود و با توكل به خدا و با حمايت تماشاگران بتوانيم جواب محبت‌هاي هواداران خود را بدهيم.

منبع: ایسنا

قدیمی 08-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هفته چهارم ليگ برتر بازي‌هاي امشب: آخرين فرصت براي مرفاوي

مسابقات ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 21:30 و با انجام چهار مسابقه ادامه خواهد يافت

سايت گل ـ هفته چهارم ليگ برتر با انجام 4 مسابقه ادامه خواهد يافت. اين در حالي است كه با حلول ماه مبارك رمضان ساعت بازي‌ها به 21:30 تغيير يافته است، پيش‌بيني مي‌شود با توجه به آغاز سريال‌هاي مناسبتي و همچنين محروميت تبريزي‌ها از حضور در ورزشگاه شب بسيار كم تماشاگري پيش روي ليگ باشد به خصوص كه از 4 تيم ميزبان صبا و نفت اساسا فاقد تماشاچي و مس هواداراني دارد كه بعد از 3 شكست اين تيم به سختي حضور بيش از 2،3 هزارنفري آنها مي‌شود تصور كرد و اما بازي‌ها:

صبا ـ راه آهن؛ بازگشت كربكندي به قم
مسابقه صبا ـ راه آهن تحت تأثير بازگشت رسول كربكندي به قم برگزار خواهد شد. البته اين را هم از ياد نبريد كه محمود ياوري دو فصل پيش سرمربي راه آهن بوده است، كربكندي كه در اين روزها مكرر از يارگيري راه آهن انتقاد كرده با يك امتياز از سه بازي به ديدار تيمي خواهد رفت كه تنها مسابقه خانگي خود را مقابل پرسپوليس برگزار كرده و پيروز شده و در دو بازي بيرون خانه به يك تساوي و يك شكست رسيده است. صبا تيمي است كه سخت گل مي‌خورد و به نظر كسب يك تساوي براي راه آهن ايده آل خواهد بود.

نفت تهران ـ فولاد خوزستان؛ اهوازي‌ها تهران را دوست دارند
تنها برد فولاد در ليگ در مسابقه خاطره‌انگيز هفته دوم مقابل استقلال رقم خورد آنها امشب دوباره در تهران مقابل تيمي قرار خواهند گرفت كه بدون شكست از شگفتي‌سازان سه هفته اول مسابقات بوده است. نفت در همه بازي‌ها گل زده و دو بازي سخت خارج از خانه از حريفان امتياز گرفته است با اين حال تجربه فولاد و اعتماد به نفس اين تيم كه در بازي با سپاهان هم مشخص بود به آنها كمك خواهد كرد تا به تعداد امتيازات خود اضافه كنند. فولاد امروز در صورت پيروز مي‌تواند تا رده چهارم جدول بالا بيايد اين در حالي است كه برد نفت 5 امتيازي آنها را به رده دوم جدول خواهد برد. حسين فركي كه مثل مجيد جلالي در باشگاه‌ پاس به شهرت رسيده دل خوشي از سرمربي فولاد ندارد كه گرچه مسابقه اين دو تيم در ساعات بعد از افطار انجام خواهد شد اما جديت و خشونت در آن به چشم خواهد آمد.

مس كرمان ـ شهرداري تبريز؛ آخرين فرصت مرفاوي
مس با سه شكست متوالي وضعيت خطرناكي در جدول دارد و اين در حالي است كه اوضاع شهرداري هم با يك امتياز از سه بازي اصلا خوب نيست با اين حال كسب هر نتيجه‌اي جز پيروزي براي مس به معناي افزايش شانس حضور لوكا بوناچيچ در مس خواهد بود. مرفاوي امشب در مسابقه‌اي كه امشب از ساعت 21:30 آغاز مي‌شود فشاري را تحمل خواهد كرد كه نمونه‌ آن را در روزهاي سختش در استقلال گذرانده است. شكست او در پروژه مس عواقب وخيمي در پي خواهد داشت، عواقبي در حد بازگشت به سمت دستياري چيزي كه او سال‌ها تلاش كرد از آن فاصله بگيرد. اما از شهرداري هم بشنويد تيمي كه در ميان دسته‌ اولي‌هاي پارسال ضعيف‌ترين نتايج را كسب كرده است نگاهي به جدول نشان مي‌دهد كه وضع شاگردان ميثاقيان هم خوب نيست و چه بسا آن در پايان هفته چهارم تيم آخر جدول باشند ...

تراكتورسازي ـ پاس؛ خوش شانس مثل مديرروستا
اگر قرار باشد فقط يك اسم را به عنوان غايب اصلي هفته اعلام كنيد بدون ترديد هواداران تراكتورسازي شايسته اين عنوان خواهند بود. امشب در حالي كه به نظرمي‌رسيد رأيزني‌هاي مقامات استاني به نتيجه برسد هواداران تراكتور باز هم بايد در خانه شاهد بازي تيم محبوبشان مقابل پاس باشند. تيمي كه پارسال به لطف همين تراكتورسازي در ليگ ماندگار شد. تراكتورسازي با 4 امتياز از سه بازي هدفي جز پيروزي ندارد. اين درحالي است كه پاس كه دو بازي خانگي را با يك گل به سود خود تمام كرده براي افزايش پس‌انداز شش امتيازي به زمين خواهد رفت اين هدفي است كه در غياب هواداران تراكتور راحت‌تر مي‌شود به آن رسيد ...
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

به علت قطع و وصل در ورزشگاه يادگار امام ـ بازي تراكتور و پاس بازي به فردا موكول مي‌شود

50 دقيقه بعد از قطع برق و پس از آنكه سيم‌ها و داوران زمين را ترك كردند برق به ورزشگاه بازگشت و با حرف‌هاي ناظر بازي سيم‌ها دوباره براي بازي وارد زمين شدند ولي در نهايت بازي موكول به فردا شد

سايت گل ـ در حالي كه بازي پاس و تراكتورسازي در ورزشگاه يادگار امام در سكوت كامل در حال انجام بود، ناگهان برق ورزشگاه قطع شد و تا لحظه ارسال اين خبر(حدود نيم ساعت پيش) هنوز سوي چراغ‌هاي ورزشگاه بازنگشته است.
به گزارش خبرنگار گل از تبريز بازيكنان و كادرفني دو تيم منتظر دستور داور يا بازگشت برق به ورزشگاه بودند كه جهانبازي بعد از 33 دقيقه اعلام به پايان بازي كرد. اين بازي بدون تماشاچي در وقتي ديگر برگزار خواهد شد.
دو تيم با تركيب زير به بازي آمده بودند:

تراكتورسازي ـ پاس همدان
ورزشگاه يادگار امام تبريز، بدون تماشاگر
داور: يدالله جهانبازي

تراكتورسازي: مهدي ثابتي، داود دانشدوست، الو ترائوره، محمد نصرتي، مصطفي اكرامي، مرتضي اسدي، عليرضا جليلي، جاسم محمد، مسعود ابراهيم‌زاده، محمد ابراهيمي، رسول خطيبي
سرمربي: فراز كمالوند

پاس: سامان صفا، مجيد حيدري، ساشا كلونيجا، پويا سيف‌پناهي، روزبه شاه‌عليدوست، وحيد علي‌آبادي، نادر احمدي، فرهاد خيرخواه، محسن ربيع‌خواه، محمدابراهيم خسروي، حميد كاظمي
سرمربي: اصغر مديرروستا

تراکتور- پاس امروز تکرار می شود

سایت گل- ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و پاس همدان كه به دليل قطع برق ورزشگاه يادگار امام از دقيقه 33 نيمه تمام مانده بود، پس از تصميم ناظر بازي و نماينده فدراسيون، قرار است ساعت 21:45 امشب و از ابتدا آغاز شود. شهبازي، ناظر بازي پس از آنكه تيم‌ها پس از وقفه 40 دقيقه‌اي حاضر به ادامه بازي نشدند، اين تصميم را اتخاذ كرد. يدالله جهانبازي داور اين ديدار بود. براساس راي كميته انضباطي، اين ديدار بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

با توجه به تعویق یک روزه این بازی، احتمالا بازی تیمهای پاس و نفت تهران در هفته پنجم که قرار بود سه شنبه شب در همدان انجام شود، با یک روز تاخیر برگزار خواهد شد.

ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-14-2010 در ساعت 12:31 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)