بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > المپیک olympic

المپیک olympic مسائل مربوط به مسابقات المپیکهای مختلف

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-19-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض مراد محمدي نخستين مدال كاروان ايران + ویدیوی کشتی زیبای او

مراد محمدي نخستين مدال كاروان ايران + ویدیوی کشتی زیبای او

مرادمحمدی با پیروزی در برابر حریف آذربایجانی اولین مدال المپیک پکن را برای ایران به ارمغان آورد.

http://www.4shared.com/file/59605329...ified=4fa5c79d

مراد محمدی طلسم ورزش ایران را شکست / اولین برنز برای کشتی کشتی گیر وزن 60 کیلوگرم کشورمان با غلبه بر حریفی از جمهوری آذربایجان به عنوان سوم و مدال برنز بازیهای المپیک دست پیدا کرد. به گزارش خبرنگار مهر، در دیدار رده بندی رقابتهای کشتی آزاد بیست و نهمین دوره بازیهای المپیک لحظاتی پیش مراد محمدی به مصاف سلیم خان حسین اف از جمهوری آذربایجان رفت و موفق شد در دو وقت اول و دوم با برتری 3 بر یک برابر این کشتی گیر به عنوان سوم و مدال برنز دست پیدا کند.
این نخستین مدال کاروان ورزشی ایران از بیست و نهمین دوره رقابتهای المپیک است که توسط کشتی آزاد بدست آمد. پنج کشتی گیر دیگر از تیم ملی آزاد باقی مانده است که طی روزهای آینده به روی تشک خواهند رفت.

===========================
محمدي نخستين مدال كاروان ايران را به دست آورد
خبرگزاري فارس: نماينده وزن 60 كيلوگرم ايران با كسب عنوان سومي، نخستين مدال كاروان ايران را به نام خود ثبت كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، مراد محمدي در اين ديدار براي رسيدن به مدال برنز به مصاف حسين اف زيليم‌خان از جمهوري آذربايجان رفت.
محمدي در اين مبارزه، دو بر صفر به پيروزي رسيد.
نماينده 60 كيلوگرم ايران در وقت اول يك بر صفر و در وقت دوم دو بر 3 به كار خود پايان داد.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-19-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

امروز سوار بر اسب مراد شدم!
مراد محمدي:
خوشحالم كه دست خالي به ايران برنمي‌گردم
در مسابقه‌ با "باتيروف" اشتباه كردم

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: المپيک پکن

مراد محمدي پس از كسب مدال برنز بيست و نهمين دوره‌ي باز‌ي‌هاي المپيك گفت: من براي چنين روزي لحظه شماري مي‌كردم. خوشحالم كه دست خالي به كشورم بازنمي‌گردم.
كشتي‌گير وزن 60 كيلوگرم تيم ملي ايران در بازي‌هاي المپيك پكن پس از كسب نخستين مدال كاروان ورزشي ايران در يازدهمين روز بازي‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به پكن، اظهار كرد: ماه‌هاست كه منتظر اين روز هستم و خدا را شكر مي‌كنم كه اگر به فينال نرفتم حداقل دست خالي به كشور بازنگشتم. اين نتيجه مرا راضي مي‌كند.
وي با اشاره به رقابتش با كشتي‌گير روس گفت: من در مسابقه‌ي قبلي (باتيروف) اشتباه كردم، فكر مي‌كنم حريفم از من باهوش‌تر بود و همين اشتباه‌ها است كه باخت و برد را مشخص مي‌كند. اگر در مسابقه‌ي قبلي دقت بيشتري مي‌كردم، به فينال مي‌رفتم.
وي ادامه داد: سطح مسابقه‌هاي المپيك به قدري بالاست كه نمي‌شود پيش‌بيني كرد چه كسي مي‌برد و چه كسي مي‌بازد. فرق نمي‌كند كه مدال جهاني المپيك داشته باشي يا خير.
وي در حالي كه پرچم سه رنگ ايران را بر روي دوش خود حمل مي‌كرد، با ابراز خرسندي از نتيجه‌ي بدست آمده گفت: من خيلي خوشحال هستم و فكر مي‌كنم امروز مزد زحماتم را گرفتم. اگر دست خالي به ايران بازمي‌گشتم، خودم را سرزنش مي‌كردم. اين موضوع را از ته دل مي‌گويم. اين مدال نه تنها نتيجه‌ي زحمات من بلكه بسته به دعاي خير همه بود. من اميدوارم كه ساير كشتي‌گيران ايران هم با دعاي خير مردم، مدال بگيرند.
وي با بيان اينكه من همه‌ي وجودم را براي اين مسابقه گذاشتم، تصريح كرد: من مي‌توانستم به فينال برسم. اما، حيف شد.
مراد محمدي در پايان گفت: امروز سوار بر اسب مراد شدم و خوشحالم.
مراد محمدي پس از مسابقه‌اش براي نمونه‌گيري دوپينگ به اتاق مخصوص دوپينگ رفت.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)