بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-28-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بازگشت یاران کاشانی به لیگ برتر

استیلی سرمربی سایپا می شود و کریمی را هم با خود می برد

به گزارش خبرآنلاین ؛ با استعفای آرش کوشا ، مدیری در تیم کرجی روی کار آمد که از دوستان نزدیک حبیب کاشانی مدیر سابق پرسپولیس است. حیدری که از مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب به باشگاه سایپا رفته است ، از اقوام نزدیک ابوذر محتاری مدیر کانون هواداران ، مدیر تیم های پایه و مشاور عالی حبیب کاشانی است و در اولین مسابقه این تیم بعد از تغییرات مدیریتی ، ابوذر غفاری همراه با عباس علیپور مدیر روابط عمومی پرسپولیس کاشانی در ورزشگاه حاضر بودند. حضور مردان نزدیک به مدیر سابق پرسپولیس خیلی زود این گمانه که در انتهای فصل ، حمید استیلی سرمربیگری سایپا را بر عهده می گیرد ، بر سر زبان ها انداخته. استیلی که دوستی دیرینی با نزدیکان مدیر پیشین پرسپولیس دارد ، سال قبل را کابوس بار در پرسپولیس سپری کرد اما همه این گروه علاقه دارند یکبار دیگر در کنار هم جمع شوند و نشان دهند ناکامی شان در پرسپولیس ناشی از مسائل مربوط به جدایی دایی بوده است.

در صورت حضور حمید استیلی در سایپا ، هیچ بعید نیست که علی کریمی هم راهی این تیم شود. ستاره ناراضی این روزهای پرسپولیس دوستی دیرینی را با استیلی دارد و هر وقت در کنار او کار می کند از شرایط گلایه چندانی ندارد. اگرچه جدایی کریمی از پرسپولیس برای هواداران تلخ می شود اما اگر روابط حاکم بر پرسپولیس ، اینگونه ادامه پیدا کند ، هیچ بعید نیست که کریمی از این تیم جدا شود.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-28-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

دنیزلی: نتوانستیم گل بزنیم و به راحتی گل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما دو پرسپوليس داريم؛ يكي پرسپوليس شب و

ديگري پرسپولیس روز. در اين بازي هم اين پرسپوليس شب بود كه بازي مي‌كرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی پس از واگذاری نتیجه

دیدار پرسپولیس با تراکتورسازی در جمع اصحاب رسانه گفت:امروز تيم ما بازي بدي

انجام داد و من حرفي به جز تبريك گفتن این برد به تراكتورسازي ندارم.

وی افزود: ما دو پرسپوليس داريم؛ يكي پرسپوليس شب و ديگري پرسپولیس روز. در

اين بازي هم اين پرسپوليس شب بود كه بازي مي‌كرد و فرصت‌ها را يكي پس از ديگري

از دست مي‌داد ولي ما كلا وقتي به دنبال گل زدن هستيم مثل اين است كه با

پرسپوليس روز بازي مي‌كنيم ولي وقتي گل مي‌خوريم و تيم به دفاع روي مي‌آورد اين

پرسپوليس شب است كه وارد عمل مي‌شود.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: درباره بازي امروز به دو مورد مي‌توانم اشاره کنم؛

يكي اينکه نتوانستيم به راحتي گل بزنيم و ديگري گل‌هاي راحتي بود که دريافت كرديم.

تراكتورسازي عملكرد خوبي داشت و جو خوبي هم در ورزشگاه حاكم بود و تماشاگران

با تشويق هر دو تيم باعث شدند همه از بازي لذت ببريم، هرچند كه ما بازي را واگذار

كرديم.

دنيزلي با بيان اينکه به فكر هيچ‌كس خطور نمي‌كرد كه پرسپوليس پنالتي را از دست

بدهد، تصریح کرد: امروز در لحظه‌اي كه فكر نمي‌كردم گل بخوريم، به طور ناگهاني و به

راحتي گل خورديم و در لحظه‌اي كه فكر مي‌كردم بايد به بازي هجومي روي آوريم اين‌طور

نمي‌شد.در كل نه به فكر من و نه به فكر ديگران خطور نمي‌كرد كه تيم ما آن پنالتي را از

دست بدهد. در واقع با از دست دادن آن پنالتي به نوعي بازي را از دست داديم.

سرمربی قرمزپوشان پایتخت در مورد عملکرد این تیم در رقابت های آسیایی گفت: در

بازي‌هاي آسيايي ما حريفان سرسخت‌تري داريم و در آن بازي‌ها حريفانمان خيلي تلاش

مي‌كنند تا به دروازه‌ ما فشار بياورند و در بيشتر مواقع به خواسته‌هاي خود نمي‌رسند

ولي ما مي‌بينيم در بازي‌هاي ليگ كه به نسبت راحت‌تر از آن بازي‌ها هستند به راحتي

دروازه ما گشوده مي‌شود.

قدیمی 04-28-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض بازی بعد

پرسپولیس الهلال

سه شنبه 12/02/1391

ورزشگاه آزادی

قدیمی 05-02-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض الهلال 1 پرسپولیس 0

قطعا نیاز به تقویت داریم
دنیزلی: امیدمان به کریمی بود اما امروز، روز خوب او نبود

گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی پس از واگذاری

سه امتیاز و صدر جدول به تیم الهلال در جمع خبرنگاران گفت: برای تشخیص

این موضوع که الهلال از قلب دفاع به ما حمله می کرد نیازی نیست که مربی

باشید و این مسئله واضح بود، تا آنجا که توانستیم سعی کردیم جلوی این

مشکل را بگیریم و باید قبول کنیم امروز روز خوبمان نبود.

وی افزود: در بازی های گذشته همین بازیکنان بودند که امتیاز خوبی را جمع

کردند ولی با این شرایط احتمالا در بازی حذفی مرحله بعد مزیت بازی در

خانه را نداریم و مجبوریم بیرون خانه بازی کنیم. باید قبول کنیم الهلال تیم

خوبی است و از روز اول معلوم بود این تیم به این شکل قوی ظاهر می شود.

دنیزلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کریمی سی و پنج ساله است و

توان بازی در این سیستم شما را ندارد، پاسخ داد: اگر از نظر کلی همه

بازیکنان ما موفق بودند نتیجه این چنین نمی شد. امروز روز خوب کریمی نبود

اما یکسری از بازیکنان هستند که شرایط هر چه باشد، باید به میدان بروند.

کریمی لیدر پرسپولیس است و در روزی که او خوب نباشد، بقیه باید آماده

باشند.

سرمربی سرخپوشان ادامه داد:‌ اختلافی بین من و کریمی وجود ندارد و

همیشه این سؤال پرسیده می شود. اگر دوست دارید اختلافی وجود داشته

باشد بگویید این کار را انجام دهیم. یک روزهایی است که یکسری از بازیکنان

امید تیم هستند و ممکن است با یک حرکت روند بازی را تغییر دهند و آن

کسی که ما امروز به او امید داشتیم علی کریمی بود.

مصطفی دنیزلی در باره شعار هواداران گفت: هم من و هم کسانی که در

ورزشگاه بودند و تمام اعضای باشگاه برای موفقیت پرسپولیس کار می

کنیم.برای دومین بار در زندگی ام است که معده درد شدیدی دارم چون من

ناراحتم و همه هم ناراحتند. فکر نمی کنم این قدر نیاز باشد به بازیکنان

فشار وارد شود و اگر قضیه ای وجود دارد من بالای سر تیم هستم و باید

پاسخگو باشم.

و سردار رویانیان خبر داریم انشاالله فصل آینده تیمی

در شان نام پرسپولیس از شما میخواهیم

پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوست داریم

قدیمی 05-04-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قلعه نویی:سپاهانی ها را می شناسم آنها جوانمردند

نتیجه بازی سپاهان - ذوب آهن صد درصد فنی خواهد بود / قلعه نویی:سپاهانی ها را می شناسم آنها جوانمردند

یکسری اتفاقات را نمی توان کاری کرد ولی بالاخره اتفاقات فوتبال هم عرفی دارد، در هر حال من اعتقاد دارم ما باید کار خودمان را انجام دهیم

در بازبینی فیلم بازی با پرسپولیس نکات خاصی هم بوده؟
بازی ما در مقابل این تیم دو نیمه متفاوت داشت؛ نیمه اول تیمی بودیم در حد و اندازه یک تیم محلی، اما در نیمه دوم با توجه به تغییراتی که هم از نظر نفرات هم از نظر سیستم بازی دادیم با یک بازی خوب توانستیم 4گل هم بزنیم.
قبول دارید بعد از گل چهارم اشتهای تیم فروکش کرد؟
بله، دقیقا. این یک مساله خطرناک برای تیمی‌ است که جزو مدعیان است و دیدید که به همین دلیل یک گل هم دریافت کردیم. ولی در کل به لطف زحمات بچه‌ها و حمایت هواداران شاهد یک پیروزی شیرین بوديم.

بازی با مس سرچشمه را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
فکر می‌کنم یکی از بازی‌های سخت ما خواهد بود. آن‌ها یک انگیزه خاص می‌توانند داشته باشند و آن‌هم این‌که تیم‌های بزرگ را به دردسر بیاندازند. از طرفی در این بازی استرسی هم ندارند و صد البته از یک مربی کارکشته هم برخوردارند.
اتفاقات بازی رفت که 85دقیقه 10نفره دفاع لایه‌ای این تیم مانع نتیجه‌گیری‌تان شد آیا این‌بار هم می‌تواند تکرار شود؟
به نظرم الان شرایط با آن بازی متفاوت است و هر بازی شرایط خاص خود را دارد. فکر می‌کنم بازی متفاوتی را شاهد باشیم.
خیلی‌ها اعتقاد دارند در این هفته امید تراکتوری‌ها به ساق‌های بازیکنان ذوب‌آهن است، در این مورد هم توضیح می‌دهید؟
ما تمرکزمان به بازی خودمان است و به این‌که آن‌ها چگونه بازی کنند نمی‌خواهیم فکر کنیم. بالاخره بازی آن‌ها هم حساسیت خاصي برای خودشان دارد.
آیا فکر می‌کنید در بازی دو تیم ذوب‌آهن و سپاهان روح جوانمردی رعایت خواهد شد؟
با توجه به شناختی که من از مجموعه دو تیم خصوصا سپاهانی‌ها که دو سال هم از نزدیک با آن‌ها کار کرده‌ام دارم مطمئنا این‌گونه خواهد بود. صد درصد یک بازی جوانمردانه ارائه مي‌شود و هر نتیجه‌ای كه به‌دست آید یک نتیجه فنی خواهد بود.
دوهفته حساس و تعیین‌کننده آخر فرارسید. به نظر شما فدراسیون فوتبال چه تمهیداتی را باید بیاندیشد که سرنوشت تیم‌ها با حرف وحدیث روبه‌رو نشود؟
سوال خیلی خوبی را مطرح کردید به نظرم باید فدراسیون فوتبال با نظارت کامل وکافی و هماهنگی ناظرین حاضر در مسابقات طبق برنامه بازی‌ها را واقعا همزمان برگزار کند تا دیگر شاهد این نباشیم که ناهماهنگی‌ها موجب زیر سوال رفتن نفس بازی همزمان شود. یکسری اتفاقات را نمی‌توان کاری کرد ولی بالاخره اتفاقات فوتبال هم عرفی دارد. در هر حال من اعتقاد دارم ما باید کار خودمان را انجام دهیم تا انشاءا... ببینیم قسمت چه می‌شود.
با توجه به شناخت خودتان از دیگر مدعیان جام خصوصا سپاهان آیا تراکتورسازی را مستحق قهرمانی می‌دانید؟
واقعیت این است که ما شاید در مقام مقایسه با تیم‌های مدعی دیگر یک‌چهارم آن‌ها هم خرج نکرده‌ایم. اگر بازیکنانی را که در نیم‌فصل دوم جذب تیم کردیم در نیم‌فصل اول در اختیار داشتیم مطمئن بدانید که این تیم با اختلاف چند امتیاز از چند هفته قبل تکلیف قهرمانی را مشخص کرده بود؛ هر چند در چند دیدار خصوصا دیدارهای مستقیم اشتباهات داوری تاثیرگذار شد ولی با این حال نتایج به‌دست آمده در سایه لطف خدا و کمک ائمه‌اطهار و حمایت هواداران به نظرم با توجه به امکانات موجود خیلی خوب بوده است.
قرار بود طی دو سه روز گذشته بخشی از مطالبات کادر فنی و بازیکنان پرداخت شود. آیا این اتفاق عملی شد؟
همین حالا که من با شما صحبت می‌کنم ظاهرا تمام مقدمات این کار عملی شده و آن‌طوری که آقای ابهران مسئول اجرایی باشگاه می‌گوید احتمالا تا روز شنبه ظهر به حساب‌ها واریز خواهد شد، البته واقعیت این است که همه در تلاش هستند تا مشکلات حل شود و خود آقای جعفری بیشترین انرژی را در این راه گذاشته ولی به نظرم برای رفع مشکلات باید دید حرفه‌ای داشته باشیم. من از همین جا از تلاش بچه‌ها تشکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم تیمی‌که لایق این مردم خوب هست چه من باشم چه نباشم بسته شود.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 05-05-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض خداداد عزیزی: کریمی را ضایع نکنید ؛ پروین برای حضورم در پرسپولیس 500 هزار تومان می خواست

خداداد عزیزی: کریمی را ضایع نکنید ؛ پروین برای حضورم در پرسپولیس 500 هزار تومان می خواست
سرمربی ابومسلم و بازیکن سابق تیم ملی گفت: «نتایج پرسپولیس زجرآور و در حد فاجعه است.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی در ماه های اخیر یکی از منتقدان اصلی مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بوده اما در حال حاضر سعی می کند نسبت به افندی چندان انتقاد نکند چرا که عده ای او را متهم کرده اند، به دلیل مشکلات شخصی گذشته اش با دنیزلی منتقد این مربی ترک تبار شده است.
او نسبت به شرایط پرسپولیس در حال حاضر حرف های جالبی زده که مشروح آن را در ذیل می خوانید.

* خدا را شکر آبرو ریزی نشد
پرسپولیس در بازی مقابل الهلال عربستان در ورزشگاه آزادی هیچ حرفی برای گفتن نداشت، پرسپولیس خوش شانس بود که گل های بیشتری نخورد چون اگر این اتفاق می افتاد، آبروریزی می شد، پرسپولیس مقابل الهلال روز خیلی بدی داشت و اصلاً بازیکن خوب در زمین نداشت. جای شکرش باقی است که بازیکنان الهلال عربستان در این دیدار از موقعیت هایی که به دست آوردند، استفاده نکردند آنها چند بار با دروازه بان پرسپولیس تک به تک شد اما به گل نرسیدند و گرنه یک نتیجه عجیب و بحث برانگیز رقم می خورد. الهلال روز خوبش بود اما از موقعیت هایش به خوبی استفاده نکرد تا پرسپولیس با حداقل گل ممکن این بازی ببازد.

* توقع هواداران
هواداران پرسپولیس در این دیدار علیه بازیکنان تیم شعار دادند، بالاخره هواداران همیشه توقع دارند به خصوص از استقلال و پرسپولیس که تیم های اول و دوم ایران هستند. این تیم ها همه جانبه حمایت می شوند، چه از طرف دولت و چه توجه رسانه های تصویری و مطبوعات سپس هواداران به درستی توقع دارند که تیم های محبوب شان هیچ وقت در شرایط بد نباشند. توقع هواداران پرسپولیس بی جا نیست و کاملاً طبیعی است، تیمی که اینقدر برایش هزینه شده و این همه ستاره جذب کرده، نباید در تهران و مقابل 75 هزار نفر تماشاگر که با جان و دل تیم شان را تشویق می کنند، جلوی الهلال دست و پا بسته باشد.

* نتایج فاجعه بار پرسپولیس
پرسپولیس در 6 بازی خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا فقط 2 امتیاز کسب کرده که این نتایج زجرآور است، واقعاً فاجعه است،‌ برای پرسپولیس که می گویند زلزله است،‌ این نتایج واقعاً درد آور است.

* پرسپولیسی ها بی غیرت نیستند
بازیکنان پرسپولیس بی غیرت نیستند، اینکه هواداران پرسپولیس آنها را بی تعصب و بی غیرت خوانده اند را قبول ندارم، به هر حال تماشاگر تحت تأثیر فضا و جو استادیوم قرار می گیرد و یک سری لیدر روی سکوها به صورت کاملاً خودجوش شعار می دهند و هواداران هم تکرار می کنند. یک زمانی هستند که مربی در یک جمع خصوصی مثلاً در رختکن به بازیکنانش می گوید که بی غیرت هستند. آن شرایط فرق می کند چون مربی می خواهد بازیکنان تیمش را تحریک کند اما وقتی تماشاگر می گوید، تحت تأثیر جو قرار گرفته است، هیچ بازیکنی در زمین راه نمی رود.

* مسی هم روز بد دارد
توقعات از علی کریمی خیلی بالاست و اگر در یک بازی بد کار کند و روزه ایده آل او نباشد، تماشاگر نباید نگران باشد و اعتراض کند، فکر می کنم هواداران پرسپولیس اگر کمی تحمل کنند، همه چیز درست می شود. علی کریمی که جای خود دارد حتی بهترین بازیکن جهان هم روز بد دارد، لیونل مسی هم مقابل چلسی روز بدش بود و هم پنالتی خراب کرده و هم 2 گل صددرصد را نزد و یکی از دلایل اصلی حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا بود، مسی مقابل رئال مادرید هم روز خوبش نبود و بارسا ال کلاسیکو را باخت.

* کریمی دنبال ثابت کردن چیزی نیست
علی کریمی مقابل الهلال روز خوبش نبود و کم لطفی است که او را جلوی تیغ بگذارند و سرش را ببرند چون کریمی سال ها زحمت کشیده و به اینجا رسیده است. کریمی دوباره به روزهای خوبش بر می گردد و اگر هم برنگردد، دنبال ثابت کردن چیزی نیست چون تا به امروز خیلی چیزها را ثابت کرده است. علی کریمی یکی از سطوره های پرسپولیس است و به خاطر یک یا دو بازی بد نباید علیه او شعار بدهند. هواداران پرسپولیس او را ضایع نکنند چون کریمی به تنهایی خیلی بازیها را برای این تیم در آورده است.

* دنیزلی هم مقصر است
وقتی عملکرد یک تیم را آنالیز می کنیم، نمی شود نقش سرمربی را در نظر نگرفت، به هر حال دنیزلی هم اشتباهاتی در این بازی ها داشته که پرسپولیس چنین نتایج ضعیفی در بازی های اخیرش کسب کرده است و نتوانسته انتظارات هوادارانش را برآوده کند. نمی خواهم در مورد دنیزلی زیاد صحبت کنم چون در پاس با من مشکل داشت و الان در مورد او حرف بزنم، عده ای می گویند با دنیزلی مشکل شخصی دارم اما 7 هفته قبل از پرسپولیس حریفانش را شکست می داد، همه می گفتند دنیزلی تیم را متحول کرده است. الان نامردی است که همه مشکلات را گردن استیلی بیندازیم و بگوییم او تیم را بد بسته است و وقتی تیم می برد، هیچ یادی از استیلی نکنیم. در هر صورت وقتی تیم نتایج خوبی می گرفت، دنیزلی کارش را خوب انجام می داد و الان هم نمی شود گفت تاثیری در نتایج بد پرسپولیس نداشته است. من هفته هفتم به ابومسلم رفتم و در شرایط که خودم تیم را نبسته بودم، در این تیم کار کردم. الان که ابومسلم به لیگ برتر صعود نکرده، نمی توانم بگویم که بی تقصیر بودم. یک سری اشتباهات داشتم و در بعضی از بازی ها امتیاز نگرفتم و در نهایت ابومسلم نتوانست به لیگ برتر صعود کند پس من هم در این نتایج مقصر بودم.

* توقعی جز این از دنیزلی نبود
دنیزلی شکست مقابل الهلال را پذیرفت و این باخت را گردن گرفت. توقعی هم جز این از یک مربی حرفه ای مثل دنیزلی نبود و باید هم چنین اظهارنظری می کرد چون تیمش بازی بسیار حساس و مهمی در برابر الشباب امارات در خانه حریف دارد و با این اظهار نظر حاشیه را کم کرد و به تیمش آرامش داد.

* پرسپولیس بدبسته شده است
مشکل اصلی پرسپولیس در سالیان گذشته و به خصوص امسال این است که خوب یار نگرفته و بد بسته شده است. علی دایی با تیمی که خودش بسته بود، بالاخره قهرمان جام حذفی شد و با آن نفرات بد کار نکرد اما امسال پرسپولیس خوب بسته نشد و جنس این تیم جور نبود. پرسپولیس در تمام خطوط مشکل دارد و بازیکنان کلیدی در پست های مختلف نداشت تا بتواند نتیجه بگیرد به همین دلیل گاهی اوقات خوب نتیجه می گرفت و در بعضی بازی ها بد نتیجه گرفت.

* پرسپولیس شادابی لازم را ندارد
باید درون یک تیم باشی تا بفهمی چرا نتیجه نمی گیرد. پرسپولیس الان شادابی لازم را ندارد و به نظر می رسد از نظر بدنی بازیکنان این تیم در شرایط مطلوبی نیستند و به همین دلیل است که مقابل اهلال عربستان در ورزشگاه آزادی توان حمله به دروازه حریف را نداشتند و نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه الهلال ایجاد کنند.

* نتایج سپاهان به خاطر تفکرات کرانچار است
نیم فصل در کیش بودم و سپاهان هم آنجا اردو زده بود. به نظر من اگر سپاهان امروز نتیجه می گیرد، به خاطر تفکرات کرانچار و تمرینات سخت و پرفشار او در نیم فصل بود. سپاهان در کیش تمرینات بسیار خوبی انجام داد و نتیجه اش را امروز می گیرد و می بینیم که در لیگ برتر و آسیا پرقدرت جلو می رود.

* پروین از ما 500 هزار تومان می خواست
در مورد اینکه می گویند پیراهن پرسپولیس برتن بعضی از بازیکنان این گشاد است، من نمی توانم اظهار نظر کنم اما معمولا نتایج این تیم نشان می دهد که پیراهن پرسپولیس بر تن بازیکنانش گشاد است یا تنگ و مردم به خوبی قضاوت می کنند. سال 70 یا 71 بود که در تیم فتح بازی می کردم و به این اتفاق یکی از دوستان به دیدن علی پروین در نمایشگاه سورتمه رفتیم. علی آقا به ما گفت هر کسی که می خواهد به پرسپولیس بیاید باید 500 هزار تومان بدهد چون پیراهن پرسپولیس اعتبار دارد که من گفتم می خواهم به بهمن بروم و به پرسپولیس نرفتم اما امروز می بینیم که پیراهن پرسپولیس به راحتی و با مبالغ بالا تن هر بازیکنی می شود. پرسپولیس در یک فصل 8 گل می خورد اما الان فقط در 2 بازی مقابل سایپا و تراکتور سازی 8 گل خورده است. این تیم پرسپولیس است و مردم توقع دارند حتی اگر پول، امکانات و بازیکن نداشته باشد، نتیجه بگیرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 05-05-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض قانونی که کاملا به ضرر ایرانی‌هاست

قانونی که کاملا به ضرر ایرانی‌هاست

شنبه 16 اردیبهشت 1391

در حالی که انتظار اهالی فوتبال لغو قانون ورود دروازه‌بان خارجی به لیگ بر‌تر در پایان فصل یازدهم بود، مسئولان فدراسیون در تازه‌ترین تصمیم خود ورود خارجی‌ها به لیگ یک را هم ممنوع کردند اما اهالی فوتبال به شدت با این طرح مخالف هستند.

درحالی که با رفتن عزیز محمدی از سازمان لیگ و آمدن تیم جدید کفاشیان به فدراسیون فوتبال و انتصاب غلامرضا بهروان به عنوان سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال باشگاه‌ها منتظر لغو قانون منع استفاده از دروازه بانهای خارجی بودند اما هیئت رئیسه سازمان لیگ در نشستی با مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال رای به باقی ماندن این قانون دادند و حتی این قانون را به رقایتهای لیگ آزادگان نیز تعمیم دادند. این قانون مخالفت اکثر مدیران عامل و مربیان شاغل در رقابتهای لیگ بر‌تر را به دنبال داشت که نظر برخی از آن‌ها را در زیر از نظر می‌گذرانید:
فتح الله‌زاده: برای پیشرفت دروازه‌بانهای ایرانی محدودیت ایجاد می‌کند
مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ازه‌مان زمان تصویب این قانون مخالف آن بودم، گفت: این قانون علاوه بر اینکه مشکلات مالی برای باشگاه‌ها در جذب دروازه بانهایی که با کیفیت هستند بوجود می‌آورد، محدودیتهایی را نیز برای پیشرفت فنی دروازه بان‌ها ایجاد کرده است. من موافق این قانون برای رقابتهای لیگ آزادگان هستم اما با اجرای آن در رقابتهای لیگ بر‌تر مخالفم.
فتح الله‌زاده افزود: دقت کنید وقتی دروازه بانهای خوب خارجی مانند آرمناک پطروشیان در لیگ ایران بازی می‌کرد دروازه بانهای داخلی ما چقدر انگیزه برای پیشرفت و رقابت با آن‌ها داشتند و در حال حاضر این انگیزه برای پیشرفت چقدر است؟

انصاریفرد: باید ناز بکشیم و با رقم بالا هم قرارداد ببندیم
مدیرعامل باشگاه راه آهن در مورد ممنوعیت ورود دروازه بانان خارجی در ایران ایران به خبرنگار مهر گفت: تصویب این قانون طی چند سال اخیر دستاوردی برای ما نداشته است. این قانون باید در رقابتهای لیگ آزادگان اجرا شود تا استعدادهای ما در آن شکوفا شوند چون آنقدر جایگاه مدیران تیم‌ها در رقابتهای لیگ بر‌تر متزلزل است که برای میدان دادن به یک دروازه‌بان جدید دست به آزمون و خطا نمی‌زنند.
انصاری فرد با تاکید بر اینکه این قانون سازمان لیگ یک طرح شکست خورده است، افزود: با تداوم این قانون باید ناز دروازه بان‌ها را بکشیم تا با یک رقم مالی بالا با آن‌ها قرارداد ببندیم تا اکثر باشگاه‌ها نتوانند در پایان فصل به تعهدات مالی خود در این خصوص عمل کنند.
رویانیان: لغو این قانون را از وزیر ورزش پیگیری می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه تصویب این قانون به ما شوک وارد کرده است، گفت: ما مخالف این قانون هستیم چون هم به ضرر باشگاه‌ها تمام شده و هم باعث افزایش بی‌رویه قرارداد مالی دروازه‌بان‌ها منجر خواهد شد، ضمن اینکه قانون یادشده فضای رقابتی بین دروازه بان‌ها را از بین برده و دروازه بانهای ایرانی را برای رقابت بی‌انگیزه می‌کند.
رویانیان تصریح کرد: مطمئن باشید ما لغو این قانون را از راه‌های مختلف به ویژه از طریق وزیر ورزش و جوانان پیگیری می‌کنیم تا حقی از باشگاه پرسپولیس در این خصوص ضایع نشود.

قاسمپور: لابد از کشورهای صاحب فوتبال بیشتر می‌فهمیم؟
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان نیز اعتقاد دارد اکثر تیمهای حاضر در لیگ به دلیل نداشتن دروازه‌بان خوب و قابل اعتماد ضربه خورده‌اند، اظهار داشت: چرا فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به کمبود بازیکن در برخی از پستهای دیگر توجه‌ای ندارد؟ از زمانی که این قانون تصویب شده دروازه بانهای ایرانی پیشرفتی نکرده‌اند.

ابراهیم قاسمپور افزود: در هیچ جای دنیا غیر از برخی از کشورهای عربی این قانون وجود ندارد لابد ما از کشورهای صاحب فوتبال دنیا بیشتر می‌فهمیم؟ این قانون باعث شده که قرار داد برخی از دروازه بان‌ها به یک میلیارد تومان نیز برسد.
ابراهیم‌زاده: یک تیم باید بتواند دروازه‌بان خارجی جذب کند
منصور ابراهیم‌زاده سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص دلیل مخالفت خود با این قانون به خبرنگار مهر تاکید کرد: دلیل مخالفت من با این قانون این است که یک تیم بر اساس نیاز‌های خود در پستهای مختلف باید بتواند بازیکن جذب کند. حتی اگر ممنوعیتی در جذب دروازه‌بان خارجی وجود نداشت ما طی دو سال گذشته نیازی به جذب گلر خارجی نداشتیم. به نظر من همانطور که یک تیم نیاز به جذب یک مهاجم خارجی دارد باید بتواند دروازه‌بان خارجی نیز جذب کند.
ویسی: دروازه بانهای دیگر خودشان را با رحمتی مقایسه می‌کنند
سرمربی تیم فوتبال صبای قم نیز با ذکر مثالی در این خصوص به خبرنگار مهر می‌گوید: مگر عابدزاده زمانی که عابدزاده شد و یا رحمتی هنگامی که رحمتی شد، قانون ممنوعیت استفاده از دروازه بانهای خارجی وجود داشت؟
عبدالله ویسی تاکید کرد: هنگامی که با تصویب این قانون پول زیادی به دروازه بانی مانند رحمتی داده می‌شود مشکل زیادی به چشم نمی‌آید چون رحمتی نشان داده که به طور میانگین از هر سه بازی در یک بازی تیمش را نجات می‌دهد اما مشکل زمانی به چشم می‌آید که دروازه بانهای دیگر نیز خودشان را در هنگام بستن قرارداد با وی مقایسه می‌کنند.

شرفی: لیگ بر‌تر محل تجربه اندوزی دروازه بانهای جدید نیست
سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه با تاکید بر اینکه از اجرای این قانون هنوز یک پدیده دروازه بانی به فوتبال ایران معرفی نشده، تاکید کرد: من دو سال قبل گفتم که این قانون باید در لیگ آزادگان اجرا شود تا شاهد بسترسازی برای پروش دروازه بان‌های جدید و معرفی آن‌ها به فوتبال ایران باشیم، چون یک دروازه‌بان جدید باید در آنجا کسب تجربه کند و رقابتهای لیگ بر‌تر محل آزمون و خطا و تجربه اندوزی دروازه بانهای جدید نیست.

اصغر شرفی افزود: یک تیم لیگ یکی در اکثر موارد با یک تا ۳ میلیارد تومان بسته می‌شود و یک تیم لیگ برتری با ۸ تا ۱۵ میلیارد تومان بنابراین با توجه به اینکه پست دروازه‌بان حساسترین پست یک تیم است بنابراین اشتباه یک گلر خسارت به مراتب سنگین تری به یک تیم لیگ برتری وارد می‌کند تا به یک تیم لیگ یکی. ما دررقابتهای لیگ بر‌تر نمی‌توانیم هم به دنبال کسب نتیجه باشیم و هم به دنبال پرورش بازیکن بویژه دروازه‌بان.

یاوری: در تصویب این قانون کار‌شناسی صورت نگرفته است
سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی با استناد به سال‌ها تجربه خود در زمینه مربیگری در فوتبال ایران در خصوص قانون ممنوعیت استفاده از دروازه بانهای خارجی در رقابتهای لیگ بر‌تر و لیگ یک به خبرنگار مهر می‌گوید: من به شدت مخالف این قانون هستم. چون در خصوص تصویب این قانون کار کارشناشی صورت نگرفته و برخلاف آنچه که آقایان اعتقاد دارند این تصمیم با خرد جمعی گرفته نشده است چون در آن نظر پیشکسوتان و زخم خورده‌های فوتبال پرسیده نشده است.

یاوری با اعلام اینکه تصویب این قانون فقط به نفع دروازه‌بانهای درجه چندم فوتبال بوده است، تاکید کرد: به نظر من جلوی حضور بازیکنان خارجی گرفته شود بهتر از آن است که جلوی حضور دروازه بانان خارجی گرفته شود چون یک دروازه‌بان ۵۰ درصد یک تیم است و نبود یک دروازه‌بان خوب میلیارد‌ها تومان هزینه یک تیم لیگ برتری را نابود می‌کند. به نظر من با یک کار کار‌شناسی باید در خصوص این قانون تجدید نظر شود.

کامیاب: فوتبال ایران از غیبت دروازه بانهای خارجی سودی نبرد
سرمربی تیم شاهین بوشهر نیز با اعلام اینکه فوتبال ایران از اجرای قانون ممنوعیت حضور دروازه بانهای خارجی تا به امروز سودی نبرده است، اعتقاد دارد: به نظر من در اجرای این قانون باید تجدید نظر شود چون طی این مدتی شاهد رشد دروازه بانهای ایرانی با اجرای این قانون نبوده‌ایم و آن‌ها نفعی نبرده‌اند.

اصغر کامیاب افزود: اجرای این قانون نتایج مثبتی نداشته است اما حضور دروازه بانهای خارجی می‌تواند به پیشرفت فنی دروازه بانهای ایرانی کمک زیادی کند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،

ویرایش توسط mohammad.90 : 05-05-2012 در ساعت 09:09 PM
قدیمی 05-08-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض دنیزلی: مثل اینکه بافت ها با هم جور نمی شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک بار هم زمانی که سرمربی تیم

ملی ترکیه بودم گل های زیادی دریافت می کردیم اما این نتایج در بازی های

دوستانه بود و همان تیم در جام ملت های اروپا به یک چهارم نهایی رسید و

ششم شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی در پایان دیدار

تیم های پرسپولیس و راه آهن از هفته سی و سوم مسابقات لیگ برتر

فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: ما هنوز نتوانسته ایم مشکل گل های

دریافتی مان را حل کنیم. بعد از بازی با الغرافه که در همین ورزشگاه بود،

سعی کردیم تیم را جمع کنیم اما نشد و چنین موقعیتی تاکنون پیش نیامده

است.

وی افزود: وقتی حریف روی دروازه ما می آید، به گل می رسد و حتی اگر در

کل روز هم کار کنیم این اتفاق در دقایقی از بازی رخ می دهد. درست مثل

اینکه بافت ها با هم جور نمی شود. این وضعیت می تواند نگران کننده باشد

اما در لیگ قهرمانان آسیا شرایط این گونه نیست.

سرمربی قرمزپوشان در ادامه تصریح کرد: فقط به خاطر اینکه شما را تنها

نگذاشته باشم به اینجا آمدم و نمی خواهم زیاد حرف بزنم. امیدوارم مرا

ببخشید.

دنیزلی در مورد زمان تعویض هایش گفت: روند بازی به گونه ای بود که دو

بازیکن مان با مصدومیت بازی می کردند و به خاطر همین مسئله اگر زودتر

تعویض می کردیم برای تعویض های اجباری به مشکل می خوردیم. سامان

آقازمانی، علی کریمی و حمیدرضا علی عسگری که با مصدومیت بازی می

کردند، اگر به مشکل می خوردند، آن وقت در ادامه راه ممکن بود نتوانیم آنها

را تعویض کنیم

قدیمی 05-08-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

اعلام برنامه زماني جديد هفته پاياني ليگ برتر

برنامه زماني ديدارهاي هفته 34 ليگ برتر تغيير کرد.

به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، برنامه زماني جديد اين رقابتها به شرح زير است:

*جمعه 22 ارديبهشت 91

فولاد خوزستان – پرسپوليس ،ورزشگاه الغدير اهواز، ساعت 18

داماش گيلان – شهرداري تبريز، ورزشگاه شهيد عضدي رشت، ساعت 17

تراکتورسازي تبريز- ملوان انزلي، ورزشگاه يادگار امام(ره)، ساعت 19:20

مقاومت سپاسي – صباي قم، ورزشگاه حافظيه شيراز، ساعت 19:20

راه آهن – شاهين، ورزشگاه اکباتان، ساعت 17

مس کرمان – ذوب آهن، ورزشگاه باهنر کرمان، ساعت 17

فولادمبارکه سپاهان- مس سرچشمه، ورزشگاه فولادشهر، ساعت 19:20

سايپا – نفت آبادان، ورزشگاه انقلاب کرج، ساعت 17

استقلال- نفت تهران، ورزشگاه آزادي، ساعت 19:20

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 05-08-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض صحبت های جالب علی دایی پس از پیروزی

فارس: علی دایی در نشست خبری پس از پیروزی 4 بر 3 مقابل پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز دوست دارم به بازیکنانم از صمیم قبل تبریک بگویم چون بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. نیمه اول سرتر از پرسپولیس بودیم و آنها موقعیت زیادی نداشتند.

وی اضافه کرد: می دانستیم آنها به توپ های بلند رو می آورند و بر اثر آفسایدگیری اشتباه گل خوردیم ولی در مجموع منطقی بازی کردیم. امسال از نظر قدی دچار مشکل بودیم و در این بازی هم روی ارسال ها گل خوردیم. خدا را شکر می کنم که خدا این عزت را به ما داد که بردیم. شاید هفته قبل می توانستیم برنده باشیم اما امروز خدا را همه چیز را مقدر کرد و به ما عزت داد.

دایی اظهار داشت: نمی خواهم درباره پرسپولیس حرف بزنم و می خواهم در مورد توانایی های راه آهن حرف بزنم. اسامی دو تیم را قیاس کنید، بازیکنان من امروز با غیرت بازی کردند و با تمام وجود به میدان آمدند.

دایی در خصوص اینکه با خوشحالی پس از گلزنی به پرسپولیس محبوبیت خود را از دست داده یا خیر گفت: نمی توانم فیلم بازی کنم. من یک پرسپولیسی هستم اما اکنون سرمربی راه آهن هستم و معلوم است که باید خوشحالی کنم. همه کار کردم تا امروز برنده باشیم.

وی ادامه داد: با اینکه دو روز تمرینات تعطیل بود و بازیکنان به احترام من برگشتند اما حقشان بود که برنده شوند. حق ما بود که جزو 7،8 تیم ابتدای جدول باشیم اما این اتفاق نیفتاد و خدا را شکر که روزی خدا به من عزت داد که در جدول بالای پرسپولیس آمدم. شما فکر نکنید که این ها شوخی و نامردی است. کسی نمی تواند نامردی کند و جوابش را نبیند. کسی که به من نامردی کند جوابش را می‌گیرد.

دایی در خصوص اینکه به عنوان یک پرسپولیسی وضعیت این روزهای این تیم را چطور می بینید، گفت: از ته قلبم این تیم را دوست دارم. امسال یک کلمه علیه این تیم حرف نزدم. چه در زمان استیلی و چه دنیزلی. پرسپولیسی واقعی باید این تیم را حمایت کند ولی این سکوها و هواداران همیشه خط گرفته اند و امروز هم خط گرفته بودند. یک عده به اسم لیدر که شاید تعدادشان 10 نفر هم بیشتر نباشد آرامش را از این تیم گرفته اند. شما اجازه دهید مردم خودشان بیایند بهترین تشویق ها را می کنند. بگذارید کسانی را که دوست دارند تشویق کنند. شما فکر می کنید چرا آخر فصل گذشته موفق بودیم و اکثر بازی ها را بردیم، به خاطر اینکه آنها از پرسپولیس دور بودند.

وی افزود: باید منافع کسانی را که ذینفع هستند قیچی کنند. اگر این کار را انجام دهند پرسپولیس درست می شود. این تیم با این همه بازیکن به مربی هم نیاز نداشت و مطمئن باشید اگر این مسائل در پرسپولیس وجود نداشت این تیم بالای جدول بود. شما ببینید در کجای ورزشگاه به نفع یک نفر شعار داده و علیه بقیه شعار سر داده می شود. اگر این کار را انجام دهید به همه چیز دست پیدا خواهید کرد.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)