بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-16-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خبر فوری-تجمع لیدرهای خشمگین پرسپولیس مقابل هتل اسپیناس/دخالت نیروی انتظامی

تعدادی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس که هفته گذشته برای کسب نتیجه دلخواه هواداران به بازیکنان اوتیمالتوم داده بودند، بعد از باخت امروز تیمشان در برابر استقلال در شصت و نهمین دربی پایتخت، مقابل هتل اسپیناس تجمع کردند.

سایت گل - عصر امروز لیدرهای باشگاه پرسپولیس، که بدلیل باخت تیم محبوبشان در برابر تیم فوتبال استقلال خشمگین شده بودند در مقابل هتل بین المللی اسپیناس تجمع کردند که این تجمع نهایتا به دخالت نیروی انتظامی منجر شد و با ضرب و جرح خاتمه یاقت.

سرگروه هواداران پرسپولیس که هفته گذشته به بازیکنان تیم اولتیمالتوم داده بودند و امروز منتظر کسب نتیجه از سوی آنها بودند، بعد از شکست تیم محبوبشان در شصت و نهمین دربی پایتخت در مقابل هتل بین المللی اسپناس تجمع کردند که این تجمع با دخالت نیروی انتظامی همراه شد و درگیری های بوجود آمده باعث شد تا 3 نفر ازلیدرهای پرسپولیس بشدت مجروح شوند و یکی از آنها که از ناحیه قفسه سینه بشدت درد می کشد، هم اکنون در یکی از بیمارستان های تهران بستری است.

لازم به ذکر است که استفاده ناشیانه نیروی انتظامی از گازهای اشک آور باعث شده است که صورت لیدرهای پرسپولیس با سوختگی شدید مواجه شود. در ادامه این درگیری؛ اتوبوس تیم که با هماهنگی های انجام شده و به دلیل تجمع لیدرها با تاخیر 90 دقیقه ای به بلوار کشاورز ورود کرد با شعار مشوقین پرسپولیس روبرو شد و آنها با شعارهایی مانند: "بازیکن بی غیرت نمی خوایم نمی خوایم" و "پیراهن قرمز بابا قیمت داره" از تیم بازیکنان محبوبشان پذیرایی کردند.

اگر نیروی انتظامی در این برهه زمانی نیز عکس العمل نشان نمی داد احتمال درگیری های بیشتر نیز داده می شد.

ویرایش توسط shokofe : 10-17-2010 در ساعت 01:26 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-16-2010
shokofe آواتار ها

شيث رضايي: نمي دانم كمك داور چگونه گل نوري را آفسايد اعلام كرد

تهران - كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس اعلام كرد به عنوان يك دفاع‌ آخر از دورترين فاصله سلامت گل تيمم را تشخيص دادم اما نمي دانم كمك داور چگونه آن را مردود اعلام كرد.

به گزارش روز جمعه ايرنا، شيث رضايي افزود: متاسفانه كمك داور با يك تصميم اشتباه تمام زحمات ما را به هدر داد و او مقصر اصلي ناكامي ما است.

وي ادامه داد: اميدوارم او و تيم داوري بتوانند شب را راحت بخوابد زيرا 40 ميليون هوادار پرسپوليس از تصميم او گريان هستند و نبايد تا آخر عمر خود را ببخشند.

كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: تيم ما در اين ديدار كاملا برتر از حريف بود.
وي تصريح كرد: نتيجه بدست آمده به هيچ عنوان عادلانه نبود و تيم ما مستحق كسب 3 امتياز اين بازي بود.

قدیمی 10-16-2010
shokofe آواتار ها

نصيرزاده: گل پرسپوليس به اشتباه مردود اعلام شد

كارشناس داوري فوتبال ايران اعلام كرد كه گل پرسپوليس با اشتباه كمك داور بازي مردود اعلام شد.

هوشنگ نصيرزاده روز جمعه در گفت و گو با ايرنا، افزود: نبايد در مردود شدن گل پرسپوليس داور بازي را مقصر بدانيم زير اين گل با اشتباه كمك داور مردود اعلام شد.

وي ادامه داد: تنها اشتباه تاثير گذار تيم داوري در طول بازي در همين صحنه بود.

كارشناس داوري فوتبال ايران گفت: تصميم گيري در خصوص اين صحنه كار دشواري بود.

وي در خصوص صحبت هاي علي دايي مبني بر اشتباهات داوران در دو ديدار اخير پرسپوليس تصريح كرد: اشتباه در داوري امري طبيعي است و نبايد آن را عمدي دانست.

تيم فوتبال پرسپوليس تهران در چارچوب هفته يازدهم ليگ برتر فوتبال ايران با نتيجه يك بر صفر مقابل استقلال تهران شكست خورد

قدیمی 10-16-2010
shokofe آواتار ها

دايي: مستحق شكست نبوديم
تهران- سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس شب جمعه در نشست خبري پس از پايان رقابت اين تيم در برابر آبي پوشان پايتخت ،‌تيمش را مستحق شكست در شهرآورد 69 ندانست.

به گزارش ايرنا، علي دايي پس از شكست مقابل استقلال در نشست خبري اظهار داشت: به هواداران استقلال بابت اين موفقيت تبريك مي گويم اما به هيچ عنوان مستحق شكست در اين مسابقه نبوديم. داور گل سالم ما را مردود اعلام كرد و دليل تصميم او را نفهميدم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تاكيد كرد: داور سر ما را در اين مسابقه بريد و با اين مشكل ما شرمنده هوادارنمان شديم.
دايي يادآور شد: نمي دانم شايد زماني كه مي خواهم حقم را از فدراسيون فوتبال بگيرم اين موضوع به مذاق برخي از افراد خوش نمي آيد. متاسفم براي قضاوتي كه نتيجه ما را در اين مسابقه حساس به سادگي تغيير داد.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سئوالي مبني بر اينكه آيا مشكلات شما با فدراسيون فوتبال مي تواند در اشتباهات داوري موثر باشد يا خير؟ تصريح كرد: نمي خواهم در اين باره چيزي بگويم اما نمي فهمم چرا در دو ديدار متوالي ما چنين اشتباهات عجيبي از داوران رخ مي دهد و سر تيم ما را به اين راحتي مي برند.
وي تصريح كرد: در كادر فني و بازيكنان ما تصميم داور براي هيچ كس باور كردني نبود و اين براي دومين بار متوالي در ديدارهاي ماست كه چنين تصميمات غير قابل باوري از سوي داوران گرفته مي شود.

سرمربي پرسپوليس در خصوص اين مسابقه گفت: تيم ما در هر دونيمه بازي بسيار خوبي از خود ارائه داد و استقلال در نيمه دوم از تنها موقعيت خود به خوبي استفاده كرد.
دايي خاطرنشان كرد: بازيكنان تيم پرسپوليس پس از مردود شدن گل تا پايان نيمه شوكه بودند و اطمينان داشته باشيد اگر گل ما سالم اعلام مي شد برنامه دقيقي براي به ثمر رساندن گلهاي بيشتري داشتيم.

وي افزود: بازيكنان تيم استقلال هم باور نمي كردند با اين بازي بتوانند به ما در دقايق پاياني گل بزنند.
سرمربي پرسپوليس درباره تمجيد برخي از مسئولان فوتبال كشور از عملكرد داور گفت: تنها كاري كه ما بلد هستيم آنرا انجام دهيم دفاع بي دليل از خود و عملكردمان است.
دايي در پاسخ به سئوالي مبني بر اعتراض هواداران پرسپوليس به عملكردش در اين مسابقه تاكيد كرد: من احساس مي كنم اين صحبت ها را شما خبرنگاران بيان مي كنيد زيرا همانطور كه همه ديدند در پايان مسابقه هوادارن مرا به شدت تشويق كردند و اينگونه كه مشخص است شما با من اختلاف شخصي داريد.
وي افزود: اطمينان داشته باشيد اگر هواداران اعلام كنند كه مرا نمي خواهند پرسپوليس را ترك مي كنم. هواداران به خوبي فوتبال را مي فهمند و متوجه شدند چگونه در زمين حق را ناحق كردند.

سرمربي پرسپوليس در ادامه تصريح كرد: فوتبال برد و باخت دارد و يقين داشته باشيد كه من پرسپوليس را در بازي هاي آينده درست مي كنم.
دايي در خصوص اظهارات مظلومي مبني بر اينكه نسبت به نقاط ضعف و قوت پرسپوليس شناخت داشتيم، گفت: نمي دانم اگر توپ در يك صحنه زير پاي محمد نوري گير نمي كرد و گل ما صحيح اعلام مي شد آيا باز هم اين حرف ها زده مي شد؟

وي در رابطه با نشستن بر روي نيمكت پس از پايان بازي براي دقايقي خاطرنشان كرد: دليل خاصي از اين كار نداشتم و تنها مي خواستم كمي آرام تر شوم.
سرمربي پرسپوليس همچنين درباره حضور ديرهنگام كريم باقري در زمين مسابقه گفت: درصد آمادگي كريم باقري را من به عنوان سرمربي بهتر از هر كس ديگري مي دانم و به همين خاطر خواستم از توانايي هاي او در اين دقايق استفاده كنم.

در نشست خبري علي دايي بين خبرنگاران پرسپوليسي و استقلالي براي چند بار درگيري لفظي بوجود آمد.
تيم فوتبال پرسپوليس در شصت و نهمين شهرآورد تهران با نتيجه يك بر صفر مغلوب استقلال شد.

قدیمی 10-16-2010
imann imann آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 46

9 سپاس در 9 نوشته ایشان در یکماه اخیر

طبق آخرین خبر ها از همون پیامک های برنامه فوتبال برتر 56 درصد ایران قلبشان به عشق پرسپولیس میتپه البته اگه استقلالی ها مثل تراکتور سازی دبه در نیارن
قدیمی 10-17-2010
shokofe آواتار ها

جوادكاظميان: در تمام عمرم به اندازه اين 10 هفته سختي نكشيده بودم/ مي‌دانستم هفته‌هاي اول نتيجه نمي‌گيريم

راستش من در اول فصل پيش‌بيني مي‌كردم كه نتايج خوبي نگيريم اما فكر نمي‌كردم اين افت تا هفته‌هاي هشتم و نهم طول بكشد

سايت گل ـ جواد كاظميان در دومين هفته متوالي براي تيمش گل زد و پاس گل داد. او روز خوب سپاهان مقابل پيكان را با شادي دسته جمعي با هم تيمي‌ها به پايان رساند تا احتمالا روزهاي تلخش در اصفهان به پايان رسيده باشد. جواد كه اميدوار و سرزنده صحبت مي‌كند، اميدوار است اين فرم را ادامه بدهد تا جايي كه دوباره همه يادشان بيايد او يكي از ستارگان بزرگ فوتبال ايران بود ... همين چند سال پيش.

*آقاي كاظميان گل زدي و پاس گل دادي و پنالتي گرفتي؟
نه. پنالتي نگرفتم اما بقيه كارها را انجام دادم.

*كساني كه بازي را ديده بودند، مي‌گفتند خيلي خوب بازي كردي.
تقريبا. اكثر حركات تهاجمي سپاهان از طرف من انجام مي‌شد و من خيلي خوشحالم كه دوباره پايم به گل باز شده.

*اما روزهاي سختي داشتي.
بله، راستش در طول اين 10 سال فوتبال هيچ وقت اينقدر سختي نكشيده بودم. همه از من توقع داشتند بدون اينكه در نظر بگيرند من براي جا افتادن در فوتبال ايران احتياج به زمان دارم.

*امير قلعه‌نويي هم خيلي هوايت را نداشت.
توقع آقاي قلعه‌نويي از من بالا بود. من مي‌دانستم كه بالاخره به فرم خوبم مي‌رسم و حالا كه كل تيم بحران را پشت سر گذاشته، من هم شرايط خوبي دارم.

*به نظرت نتايج خوب سپاهان ادامه خواهد داشت؟
راستش من در اول فصل پيش‌بيني مي‌كردم كه نتايج خوبي نگيريم اما فكر نمي‌كردم اين افت تا هفته‌هاي هشتم و نهم طول بكشد. با اين حال ما تازه راه افتاديم. به نظر من اگر دو بازي آينده ما مقابل مس و تراكتور با پيروزي به پايان برسد، ديگر نمي‌شود جلوي ما را گرفت.

*باخت پرسپوليس را ديدي؟
ما با كمي تأخير بازي داشتيم و من اين مسابقه را نديدم. اما به نظر من هواداران پرسپوليس نبايد ناراحت باشند. بالاخره پارسال آنها در دقايق آخر بردند و امسال باختند. فوتبال همين است. پرسپوليس تيم بزرگي است و حتما شرايط بهتري پيدا خواهد كرد.

قدیمی 10-17-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

آقا ایمان حرف دهنتو بفهم

تو ورزشگاه معلوم بود چند درصد قلبشون واسه اس اس می تپه چند درصد مال شما!

در ضمن این چه عکسیه گذاشتی شکوفه جان؟شما هنوز نمی دونید باید لحظه ی ارسال پاس رو بذاری؟
اینجا که هنوز پاس رو نداد
اون صحنه رو اگه درست بذاری می بینی که پای چپ نوری جلوتره
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 10-17-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

فک می کنم این عکسها دیگه دقیقا نشون بده واسه چه تیمی قلبهای بیشتری می تپه

[IMG]http://*****************/Files73/e7158f4fe7304db7ad9a.jpg[/IMG]
[IMG]http://*****************/Files73/c12c186ef164420ba824.jpg[/IMG]

بعضیا به زور پارچه پهن کردن و یکی در میون نشستن می خواستن جایگاهاشونو پر نشون بدن
در حالی که ما تمام راه پله هامونم پر بود و حتی نمی تونستیم از جامون بلند شیم
[IMG]http://*****************/Files73/5c2b49b92e8b4bad9421.jpg[/IMG]
[IMG]http://*****************/Files73/3f5a91545fb849aca046.jpg[/IMG]
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 10-17-2010
عشق آبی آواتار ها
عشق آبی عشق آبی آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گل محمد نوری در موقعیت آفساید به ثمر رسید

به گزارش شبکه ایران، برخی سایت‌های خبری پس از اعتراض تند مسوولان باشگاه پرسپولیس به عملکرد تیم داوری اقدام به انتشار تصاویر تلویزیونی این بازی در هنگام به ثمر رسیدن گل پرسپولیس کردند، که این تصاویر ثبت شده نشان می‌دهد محمد نوری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هنگام ارسال توپ از سوی امیر حسین فشنگ‌چی در موقعیت آفساید قرار گرفته که مرتضی کریمی با تشخیص صحیح گل وی را مردود اعلام کرده است.
تصاویر ثبت شده از شبکه جهانی جام جم به خوبی نشان می‌دهد که هافبک هچومی تیم فوتبال پرسپولیس یک قدم جلوتر از امیر حسین صادقی و مهدی امیرآبادی قرار دارد، در این تصویر مرتضی کریمی درست رو به روی این بازیکن قرار دارد و هیچ کسی بهتر از وی نمی‌تواند شاهد عبور وی از خط طولی میدان باشد بر این اساس تصور می‌شود وی در تصمیم گیری خود درست عمل کرده و بر اساس شرایط واقعی گل پرسپولیس را در این لحظه مردود اعلام کرده است.
با این حال هنوز مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی هستند گل نوری کاملا سالم بوده و کمک داور این بازی در تصمیم‌گیری خود دچار اشتباه شده است.گفته می‌شود عادل فردوسی‌پور فرداشب در برنامه نود با کمک گرفتن از تمامی تصاویر موجود از این لحظه به خوبی روی این مورد کار کارشناسی انجام خواهد داد تا مشخص شود گل پرسپولیس سالم بوده یا در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

قدیمی 10-19-2010
shokofe آواتار ها

مظلومي: قرار بود از كريم‌خان و تجريش به ما گل بزنند/ با قهر و آشتي كسي را بازي نمي‌دهند/ چرا كسي از پنالتي ميداودي حرفي نمي‌زند

طالب لو هماهنگ كرده بود كه روز شنبه به ديدار فتح‌الله‌زاده برود و در تمرينات شركت نكند. ولي جلسه او برگزار نشد و به روز يكشنبه موكول شد.

سايت گل ـ پرويز مظلومي پس از پيروزي در دربي 69، حالا در نزد هواداران استقلال تبديل به يك مربي محبوب شده است.

هر چند پيروزي استقلال تا حدودي تحت تأثير گل سالمي كه پرسپوليس زد ولي مردود اعلام شد قرار گرفت ولي مظلومي در نهايت اين پيروزي بزرگ را به نام خودش ثبت كرد تا در اولين تجربه خود مربي برنده اين مسابقه لقب بگيرد.

او در خصوص دربي، وضعيت استقلال و مسائل مختلف ديگر گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار سايت گل انجام داد.

*آقاي مظلومي‌، احساس نمي‌كنيد پيروزي شما تحت تأثير گل پرسپوليس كه مردود اعلام شد قرار گرفته است؟
فكر نمي‌كنم اينطور باشد. هيچ كس با قاطعيت نمي‌تواند بگويد كه محمد نوري در آفسايد بود يا نبود. واقعا قضاوت كردن در مورد اين صحنه بسيار سخت است و نمي‌توان به صورت صددرصد نظر داد. در ضمن اگر اين گل هم از طرف داور قبول مي‌شد،‌ چه تضميني وجود داشت كه پرسپوليس برنده ميدان شود؟

*به نظر شما اگر گل پرسپوليس قبول مي‌شد، شرايط فرق مي‌كرد؟
من فكر مي‌كنم جمعه روز ما بود و تحت هر شرايطي پرسپوليس را مي‌برديم. بازيكنان براي برد به زمين آمده بودند و قبل از بازي خيلي انگيزه داشتند. ما واقعا براي اين مسابقه برنامه داشتيم و اگر گل اول را هم مي‌خورديم مطمئناً‌ پرسپوليس را مي‌برديم. ما براي اين مسابقه بي‌نهايت انگيزه داشتيم.

*چرا اينقدر به انگيزه اشاره مي‌كنيد؟
به هر حال قبل از بازي اظهارنظرهايي از طرف بازيكنان حريف خوانديم و شنيديم. بعضي‌ها قرار بود از ميدان تجريش و كريم خان به استقلا گل بزنند و همه مي‌دانند كه با پيش آمدن اين مسائل، بازيكنان ما چه انگيزه‌اي داشتند. من در مورد داوري بايد يك حرف هم بزنم.

*چه حرفي؟
شما مطمئن باشيد اگر استقلال شكست مي‌خورد همه حرف‌ها به سمت پنالتي‌اي مي‌رفت كه روي ميلاد ميداودي مرتكب شدند. من واقعا نمي‌دانم چرا كسي در مورد اين صحنه صحبت نمي‌كند. من احترام خاصي به داوران قائل هستم و بايد از آنها حمايت كنيم. من حتي اگر مي‌باختيم هم اين حرف را مي‌زدم. اگر گل پرسپوليس قبول مي‌شد، قرار نبود ما دست به سينه بنشينيم و بازي آنها را نگاه كنيم.

*علي دايي در مصاحبه‌اي اعلام كرد كه اگر اين بازي مساوي مي‌شد، روزنامه‌ها به جاي او از مظلومي انتقاد مي‌كردند. نظر شما چيست؟
وقتي مربي ببازد مطمئناً‌ از او انتقاد مي‌شود. من به دايي خسته نباشيد مي‌گويم و احترام خاصي برايش قائلم. اين بازي دو نيمه متفاوت داشت و ما در نيمه اول 4 موقعيت گل را از دست داديم اما در نيمه دوم آنها مالكيت بازي را در اختيار داشتند ولي نكته مهم اين است كه صاحب موقعيت نشدند.

*قبول داريد دايي خيلي تحت فشار است؟
من هم اگر مي‌باختم تحت فشار قرار مي‌گرفتم.

*فتح‌الله‌زاده بعد از بازي گفت كه پرسپوليس از استقلال بهتر بود. نظر شما چيست؟
او نظرش را بيان كرده است و من هم گفتم كه آنها در نيمه دوم به بازي تسلط داشتند ولي مالكيت توپ زياد مهم نيست و اين آمارها فقط براي تلويزيون خوب است.

*فكر مي‌كنيد استقلال چهره يك مدعي واقعي نشان داده است؟
ما مدعي هستيم ولي صحبت كردن در مورد قهرماني زود است. پيروزي در دربي يكي از اهداف مهم من بود و خوشحالم كه به آن رسيدم.

*چرا در كنفرانس مطبوعاتي گفتيد حالا مي‌توانم از استقلال بروم؟
شايد از حرف‌هاي من طور ديگري برداشت شد من مي‌خواستم با اين حرف ارزش برد استقلال را نشان بدهم.

*جام حذفي را جدي مي‌گيريد.
بله. ما بازي سختي مقابل پاس همدان داريم ولي فقط به حذف اين تيم فكر مي‌كنيم.

*اين روزها بحث حضور يك بازيكن خارجي در تيم شما مطرح است. آيا جذب قادر اسماعيل حسن با موافقت شما بوده است؟
من فيلم چند بازي او را ديدم. اگر اين بازيكن آن چيزي باشد كه در فيلم ديدم به درد ما خواهد خورد، در ضمن او مي‌تواند در دو پست هافبك چپ و راست بازي كند. آقاي حجازي هم بازي او را از نزديك ديده است ولي من هم بايد بازي‌اش را از نزديك ببينم.

*مثل اينكه قرار است او از سال آينده به استقلال اضافه شود؟
بله، همين‌طور است.

*موضوع قهر وحيد طالب‌لو از استقلال صحت داشت؟
خير. او هماهنگ كرده بود كه روز شنبه به ديدار فتح‌الله‌زاده برود و در تمرينات شركت نكند. ولي جلسه او برگزار نشد و به روز يكشنبه موكول شد.

*آيا اين حرفه‌ايست كه يك بازيكن بعد از نيمكت‌نشيني از شرايط ناراضي باشد و بخواهد در مورد وضعيتش با مديرعامل باشگاه حرف بزند يا جو تيم را به هم بزند.
من روز اول به همه بازيكنان گفتم كه نيمكت‌نشين هستيد و هر كس تحمل ندارد مي‌تواند برود. من همه بازيكنان را دوست دارم ولي فقط 11 نفر را مي‌توانم در تركيب اصلي قرار دهم. شما ديديد بازيكني مثل مجتبي جباري هم نيمكت‌نشين شد ولي هيچ اعتراضي نداشت. طالب‌لو و محمدي از گلرهاي خوب ايران هستند ولي كادرفني تصميم مي‌گيرد كداميك بازي كنند.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)